No šodienas, 15.septembra, darbu atsācis Ogres peldbaseins

[ A+ ] /[ A- ]

No šodienas, 15.septembra, darbu atsācis Ogres peldbaseins

Dzintra Dzene

Ogres novada pašvaldības aģentūras «Ogres komunikācijas» darbinieki informē, ka no šodienas, 15.septembra, Ogrē, Meža prospektā 9, peldbaseinā «Neptūns» uzsākta 2020/2021. gada peldēšanas sezona, kas iepriekšējā sezonā pandēmijas Covid – 19 dēļ tik pārtraukta krietni ātrāk nekā ierast, – jau martā.

Baseina apmeklētājiem jāņem vērā, ka 1.septembrī ir stājies spēkā jaunais PA «Ogres komunikācijas» maksas pakalpojumu cenrādis, ar kuru var iepazīties Ogres novada pašvaldības mājas lapā www.ogresnovads.lv. Minētajā cenrādī atrodama arī informācija par maksas atlaidi vai atvieglojumu Ogres novada Sociālā dienesta klientiem.

Saskaņā ar jauno cenrādi viens individuālais baseina apmeklējums (par 60 minūtēm: 45 minūtes – baseina apmeklējums, 15 minūtes – dušas un ģērbtuves izmantošana) turpmāk maksās 5,41 eiro, taču Ogres novada iedzīvotājiem, uzrādot «Ogres novadnieka» karti, paredzēta atlaide. Ar «Ogres novadnieka» karti pieaugušajiem baseina apmeklējums izmaksās 4,60 eiro, pensionāriem un invalīdiem – 3,52 eiro, bērniem līdz astoņu gadu vecumam un skolēniem – 2,60 eiro. Abonents 10 apmeklējumu reizēm – 48.68 eiro (ar «Ogres novadnieka» karti – pieaugušajiem – 41.38 eiro, pensionāriem un invalīdiem – 31,64, bērniem līdz astoņu gadu vecumam un skolēniem – 23,37 eiro). Pieejamas arī ģimenes biļetes.

Arī šajā peldēšanas sezonā ir iedzīvotāju grupas, kas var saņemt atlaidi vai atbrīvojumu no samaksas par vienu individuālo peldbaseina «Neptūns» apmeklējumu. Tie ir bērni invalīdi; 1. un 2. grupas invalīdi; personas, kuras piedalījušās Černobiļas atomelektrostacijas avārijas seku likvidācijā; politiski represētas personas; Ogres Goda pilsoņi; riska grupas bērni ar kaulu – muskuļu sistēmas saslimšanām (stājas defektiem), elpošanas sistēmas hroniskām slimībām un citām saslimšanām un bērni līdz 16 gadu vecumam no ģimenēm, kuras aprūpē trīs vai vairāk bērnus vecumā līdz 24 gadiem, kuri turpina iegūt izglītību vispārējās, profesionālās vai augstākās izglītības iestādēs. Lai saņemtu maksas atlaidi vai atvieglojumu, jādodas uz Ogres novada Sociālo dienestu.

Peldbaseina «Neptūns» darbinieki aicina apmeklētājus iepazīties ar peldbaseina Iekšējās kārtības noteikumiem Covid – 19 infekcijas izplatības ierobežošanai, kā arī atgādina, ka iegādātos peldbaseina «Neptūns» abonementus, kas bija spēkā uz 2020.gada 13.martu, varēs izmantot trīs mēnešu laikā no peldbaseina «Neptūns» 2020./2021. gada peldēšanas sezonas sākuma.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!

Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!