Nodarbības topošajām māmiņām, tētiem un jaunajiem vecākiem

[ A+ ] /[ A- ]

Realizējot projektu «Vietējās sabiedrības veselības veicināšana un slimību profilakse Ķeguma novadā», Ķeguma Dienas centrā, sākot ar 11.septembri, notiks iknedēļas nodarbību cikls, kuru apmeklēt aicinātas topošās māmiņas un tēti, kā arī jaunie vecāki ar mazuļiem. Nodarbības vadīs dūla, zīdīšanas konsultante Dace Miezīte un dūla Ieva Puriņa, tās notiks otrdienās, pulksten 10.00, vienas nodarbību ilgums 1,5 stundas.

Nodarbību tēmas topošajiem vecākiem: 11.septembrī «Divi vienā», 18.septembrī «Ko likt dzemdību somā?», 25.septembrī «Partnera atbalsts dzemdībās», 2.oktobrī «Laist bērnu pasaulē», 9.oktobrī «Viss tikai sākas. Pirmā stunda pēc dzemdībām», 16.oktobrī «Sarunas par un ap zīdīšanu – teorija», 23.oktobrī «Relaksācija lakatu apskāvienā», 30.oktobrī «Jaunās māmiņas jaunā dzīve».

Nodarbību tēmas jaunajiem vecākiem ar mazuļiem: 6.novembrī «Sarunas par un ap zīdīšanu – prakse», 13.novembrī «Mans īpašais dzemdību stāsts», 20.novembrī «Šūpuļdziesma māmiņai, tētim un mazulim», 27.novembrī «Bauda lasīt un dzert zāļu tējas», 4., 11. un 18.decembrī «Māmiņu rīti».

Pieteikšanās nodarbībām obligāta. Pieteikumi no mērķauditorijas – topošajiem vecākiem – tiks gaidīti līdz 5.septembrim, tie jāsūta uz e-pasta adresi ilze.stagite@kegums.lv. Minimālais dalībnieku skaits, lai notiktu nodarbība – desmit personas. Informācija par pieteikšanos uz nodarbībām jaunajiem vecākiem ar mazuļiem tiks izsludināta oktobrī. Dalība visos pasākumos ir bez maksas. Aktivitātes tiek īstenota ar Eiropas Sociālā fonda finansiālu atbalstu.

Agate Gavare