Noslēgusies apkaimes spēle «Iepazīsti Ķeguma vēsturi rudenī!»

[ A+ ] /[ A- ]

Foto no Ķeguma novada pašvaldības arhīva Ķegumiete Agita Kaļva (no kreisās) spēles laikā kopā ar ģimeni fotografējas uz Ķeguma HES tilta.

Noslēgusies apkaimes spēle «Iepazīsti Ķeguma vēsturi rudenī!»

Ritvars Raits

No 2. līdz 15.novembrim katram interesentam bija iespēja sev izdevīgā laikā piedalīties apkaimes spēlē «Iepazīsti Ķeguma vēsturi rudenī», izmantojot mobilo lietotni «Actionbound». Ķeguma novada pašvaldības projektu vadītāja ar specializāciju uzņēmējdarbības un tūrisma attīstībā Ieva Vējone informē, ka jau 16.novembrī starp visiem dalībniekiem tika izlozētas piecas balvas, kuras veiksminieki var saņemt Ķeguma Tautas namā.

I.Vējone stāsta, ka šāda formāta pasākums Ķegumā ticis sarīkots pirmo reizi. Spēlē varēja piedalīties katrs, kam patīk garas pastaigas vai izbraucieni ar velosipēdu. Jāuzsver, ka to varēja spēlēt, ievērojot visus valstī izsludinātos ārkārtējās situācijas noteikumus, kas saistīti ar vīrusa COVID-19 izplatību.

Kopumā spēlē piedalījās un rezultātus iesūtīja 26 komandas. Balvu izloze tika veikta starp visām komandām, kas piedalījās. Pēc nejaušības principa tika noskaidroti pieci veiksminieki, kas saņēma ar vietējo uzņēmēju un Ķeguma novada pašvaldības atbalstu sarūpētās pārsteiguma balvas.

Laimīgie balvu ieguvēji:

Elīna – balvā saņems ZS «Zarumi» dvieli un SIA «KiwiDeco» sveču komplektu (komanda spēlē piedalījās un rezultātus iesūtīja 11.novembrī);

Kristiana Caune – balvā saņems ZS «Zarumi» dvieli un SIA «KiwiDeco» sveču komplektu (komanda spēlē piedalījās un rezultātus iesūtīja 7.novembrī);

Marks – balvā saņems ZS «Zarumi» dvieli un SIA «KiwiDeco» sveču komplektu (komanda spēlē piedalījās un rezultātus iesūtīja 15.novembrī);

Linards – balvā saņems dāvanu karti no SIA «Paegles egles» 20 eiro vērtībā (komanda spēlē piedalījās un rezultātus iesūtīja 7.novembrī);

Martins Logins – balvā saņems dāvanu karti no «ČalisKūKo» 20 eiro vērtībā – uzkodām un kūkām (komanda spēlē piedalījās un rezultātus iesūtīja 15.novembrī).

Balvu ieguvēji par laimestu tiks informēti arī privāti, nosūtot informāciju uz e-pasta adresi, kas bija norādīta mobilajā lietotnē. Balvas var saņemt pie Ķeguma Tautas nama vadītājas Dace Māliņas (Ķeguma prospektā 4, Ķeguma Tautas namā. Tālr. saziņai 65038875 vai 22010300).

Spēles distance bija gara, tāpēc rīkotāji teic lielu paldies visiem izturīgajiem un aizrautīgākajiem spēlētājiem, kuri piedalījās un ļāvās garām, izzinošām pastaigām/veloizbraucieniem pa Ķegumu!

Kā jau «OVV» informēja, novembra otrajā pusē tieši tāda pati spēle notiek arī Lielvārdē.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!