Noslēgušās Vidzemes novada «Ritmu spēles»

[ A+ ] /[ A- ]

Madonā aizvadīta Vidzemes novada bērnu un jauniešu vizuālās un lietišķās mākslas konkursa «Ritmu spēles» II kārta. Šajā atlases posmā vērtējuma kritēriji bija ļoti stingri.

Trešo pakāpi un tiesības startēt konkursa III kārtā Rīgā, Kongresu namā, ieguva Ginta Grauda no Ogres ģimnāzijas (skolotāja Sanita Nikitenko); Iluta Gaile un Rita Zeimule-Priževoite no Krapes pamatskolas (Judīte Hmeļņicka); Ludmila Kulakova, Ņikita Vinogradovs un Jekaterina Jermolajeva no Jaunogres vidusskolas (Jeļena Ballode).

Diplomus savā pūrā ierakstīja Ogres ģimnāzistes Egita Spodra Strode, Sanita Zubareva un Violeta Kubiva (S. Nikitenko); Lauberes pamatskolas audzēknes Signe Kokina, Samanta Berena, Linda Kiršbauma, Justīne Kalniņa un Senda Špone (Gunita Purviņa); Tīnūžu pamatskolas audzēkņi Jānis Tučs, Arnolds Pakalns, Kristiāns Šaripo, kā arī viņu kolēģi – vizuālās mākslas pulciņa dalībnieki (Kristīne Saule); Ogres novada Bērnu un jauniešu centra (BJC) pārstāvji Marta Sarksņa, Ieva Sarksņa, Šarlote Šķēle, Rūta Cinīte, Ralfs Lapinskis, Austra Kaše, Laura Naumova, Evita Rumbeniece, Sindija Bēta, kā arī BJC Stikla apgleznošanas un ādas apstrādes pulciņu dalībnieki (Liena Niedra, Romualda Batarāga, Gita Līkuma); Ogres 1.vidusskolas jaunie talanti Roberts Petrovičs un Ģirts Rudzišs (Edmunds Puriņš).