Notic tikai tad, kad pati izlasa

[ A+ ] /[ A- ]

«Vai tad saimniece nezinās, ko ar cukuru darīt?» ogrēniete Maija Timofejeva priecājas par saldo laimestu.

Ogrēnietei Maijai Timofejevai par veiksmi «OVV» abonentu saldajā loterijā pavēstīja kaimiņi, jo tobrīd, kad redakcija šo ziņu publicēja, viņa pati atradās laukos.

«Man zvana un jautā, vai saldajā dzīvē padalīšos arī ar citiem,» atceras Maija. «Tādam brīnumam, ka esmu laimējusi cukuru, nespēju noticēt. Domāju, ka mani nes cauri. Teicu: «Ņemšu jūs par pilnu tikai tad, kad redzēšu savām acīm melns uz balta uzrakstītu!»» Viņa arī bilst, ka vairāk paļaujas uz saviem spēkiem un pati loterijās nemēdz iesaistīties. Šis ir pirmais vinnests mūsu abonentes mūžā. Jautāta, ko pasāks ar laimestu, M.Timofejeva attrauc: «Vai tad saimniece nezinās, ko ar cukuru darīt? Gurķi, ievārījumi…»

Maija saka, ka avīzē parasti izlasa visu, bet viņas dzīvesbiedrs Pēteris konsekventi ignorējot policijas ziņas. «Kāpēc nevari izlasīt, no kā tev jāizsargājas?» viņa reizēm jautājot vīram.

Savukārt Zinaīda Zālīte pēc laimesta atnākusi kopā ar vīru Mārtiņu. Nu jau pāris gadi, kopš viņi no Ogres pārcēlušies uz Jumpravu. «Man tā reģionālā reforma ar jaunajiem novadiem nepatīk,» teic Z.Zālīte, «tāpēc priecājos, ka šajā pārnovadu laikrakstā man ir iespēja lasīt par visu bijušo Ogres rajonu.» Zinaīdas kundzei sāp, ka cilvēki kļuvuši vienaldzīgi pret zemi – mūsu visu barotāju. «Ir tik daudz neizmantotu platību, kur varētu izaugt stabila pārtikas rezerve garajai ziemai. Man žēl, ka mums aug invalīdu paaudze, kura nezina, kāds izskatās burkāns vai biete un no kuras puses govij jāpieiet… Zeme ne vien baro, bet arī dod spēku, » viņa saka un novēl: «Pastaigājiet vakarā basām kājām pa zālienu – būs labāks miegs!»

Līgas Lazdiņas foto