Notikusi Ogres novada balvu izcīņa skriešanā

[ A+ ] /[ A- ]

Madlienas vidusskolas skrējēju komanda un viņu treneris J.Liepa (pirmais no kreisās) ar izcīnīto kausu un balvām

4. septembrī jau otro reizi norisinājās atdzimušās Ogres novada balvu izcīņas sacensības garo distanču skriešanā. Par balvām sacentās apmēram pusotrs simts visu vecumu skrējēju, lielākā daļa no kuriem pārstāvēja mūsu novadus, izcīnot arī godalgotas vietas.

Nedaudz rudenīgajā, bet skriešanai visādā ziņā piemērotajā dienā kā pirmajiem un atsevišķi starts tika dots pašiem jaunākajiem sportistiem, kuri sacentās 550 m garā distancē. Par uzvarētājiem kļuva Patriks Legzdiņš (02:13), Valters Plaudis (02:17) un Madara Beitāne (02:26).

5,1 un 11,4 km garo distanču veicējiem starts tika dots visiem kopā. 5,1 km garajā distancē absolūti labākos rezultātus dāmu konkurencē uzrādīja ogrēniete Inga Rītere (22:58) un rīdzinieks Reinis Ozols (18:45). Savukārt 11,4 km garā distancē sieviešu elites grupā uzvarēja carnikaviete Ināra Lūse (45:36), 2. vietā ogrēniete Anita Čuhnova (47:23), 3. vietā ogrēniete Inita Bistrova (51:41), bet vīru elites grupā triumfēja rīdzinieks Andrejs Sergejevs (38:32), aiz sevis atstājot priekulieti Jāni Lingartu (39:02) un ogrēnieti Kristapu Kaimiņu (39:37).

Pārējo mūsu novadu skrējēju izcīnītās godalgotās vietas:

5,1 km distancē

S14 – 1. Jogita Demjāne (Ogre) 24:23; 2. Jekaterina Andrejeva (Ogre) 25:27; 3. Monta Antanoviča (Madliena) 26:05.

S17 – 1. Inga Rītere (Ogre) 22:58; 2. Jekaterina Šikina (Ogre) 23:16; 3. Agnese Meistare (Lielvārde) 24:57.

S55+ – 1. Rita Žuravļova (Ogre) 24:48.

SH – 1. Egija Roze (Ogre) 25:54; 2. Dana Jasinkeviča (Ogre) 28:10.

V14 – 2. Agnis Lazdiņš (Madliena) 21:01.

V17 – 2. Ēriks Kameņkovs (Madliena) 20:32; 3. Pēteris Viļums (Lielvārde) 20:52.

V50+ – 2. Andris Pivars (Ogre) 20:22; 3. Dainis Norītis (Ogre) 22:56.

V60+ – 1. Jānis Kaimiņš (Ogre) 21:37.

VH – 2. Aldis Gribusts (Ogre) 25:58.

11,4 km distancē

S35+ 2. Iveta Priedīte (Ogre) 58:27.

Par uzvaru komandu vērtējumā iespēja sacensties bija mūsu novadu skolā. 1. vietu ar 44 punktiem izcīnīja Jevgeņija Liepas trenētie Madlienas vidusskolas skrējēji, 2. vietā ierindojās Lielvārdes novada sporta centra komanda treneres Ivetas Puķītes vadībā (51 punkts), bet 3. vietu ieguva Ogres 1. vidusskolas komanda Gata Heidingera vadībā (54 punkti).