Novembrī Ogres slimnīcā darbu uzsāks otorinolaringologs Jana Gorbača

[ A+ ] /[ A- ]

Veselība

Novembrī Ogres slimnīcā darbu uzsāks otorinolaringologs Jana Gorbača

Dzintra Dzene

Sākot no novembra SIA «Ogres rajona slimnīca» darbu uzsāks otorinolaringologs jeb ausu, kakla un deguna ārste Jana Gorbača. Jaunā daktere gan lielos, gan visa vecuma mazos pacientus ambulatori par valsts kvotām pieņems ne vien Ogres slimnīcas ambulatorajā nodaļā Slimnīcas ielā 2, bet arī filiālē «Dziednīca» Meža prospektā 9, kur ir identiski, ar mūsdienīgu aparatūru aprīkots kabinets, bet šobrīd ausu akla un deguna ārsts nepieņēma. Ārste veiks arī otolaringologa jomā esošās operācijas.

Tas nozīmē, ka Ogres slimnīcā jau būs divi operējoši otolaringologi, tādējādi samazināsies gaidīšanas rinda uz šī profila operācijām.

Jana beigusi Latvijas Universitātes Medicīnas fakultāti, kur pēc tam četrus gadus studējusi rezidentūrā otorinolaringoloģijā, un ir operējošais ārsts, kas var veikt plaša spektra otolaringoloģijas jomās esošās operācijas. Jaunā ārste pieredzējušu ķirurgu vadībā operācijās praktizējusies, sākot jau ar rezidentūras studiju pirmo gadu, un šajā jomā uzkrājusi pietiekami lielu pieredzi.

Vairāk – 16.oktobra laikrakstā!

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!

Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!