OCB aicina mazuļus uz «Pūces skoliņu»

[ A+ ] /[ A- ]

Ogres centrālās bibliotēkas (OCB) Bērnu literatūras nodaļa jau astoto gadu pēc kārtas aicina mazos ogrēniešus uz nodarbību ciklu «Pūces skoliņa».

Kā informē OCB galvenā bibliotekāre Sandra Nikolajeva, bērniem tā būs iespēja iepazīt plašo grāmatu un bibliotēkas pasauli, apgūt pirmās prasmes darbā ar grāmatu un dažādas gudrības, bet vecākiem radoši līdzdarboties, gūt jaunas idejas, dalīties pieredzē, pārrunāt ar bērniem saistītus jautājumus un dažādot savu ikdienu, kas mammām un tētiem nav mazsvarīgi.

«Katra mēneša pēdējā piektdienā pulksten 10 uz bērnu bibliotēku aicinām pirmsskolas vecuma bērnus vecumā no trim līdz pieciem gadiem, kuri neapmeklē bērnudārzu, lai draudzīgā atmosfērā kopā ar grāmatiņām iepazītu Latvijas meža zvērus, norises dabā, pasaku valstību un svētku tradīcijas, kā arī uzzinātu par drošību mājās un uz ielas. Kopā lasīsim, vingrināsim pirkstiņus veidojot, zīmējot un krāsojot, kā arī mīļi sveiksim viens otru svētkos un spēlēsim spēles. Pašus izturīgākos un apzinīgākos skoliņas apmeklētājus maija izskaņā, absolvējot skoliņu, gaida jauks pārsteigums!» stāsta S.Nikolajeva.

Pirmā tikšanās paredzēta 29.septembrī pulksten 10 OCB Bērnu literatūras nodaļā, un pirmās nodarbības tēma ir «Aizraujošā grāmatu pasaulē». Nodarbības ir bez maksas, bet vēlams iepriekš pieteikties, zvanot pa tālruni 28618558.

Marta Poga