Ogrē notiks sacensības svaru stieņa spiešanā guļus

[ A+ ] /[ A- ]

12.maijā pulksten 11.00 Ogres novada sporta centra svarcelšanas zālē Skolas ielā 21, Ogrē, notiks sacensības svaru stieņa spiešanā guļus, kurās aicināti piedalīties Ogres, Ikšķiles, Ķeguma un Lielvārdes novada sportisti – vīrieši un sievietes no 16 gadu vecuma.

Sacensības notiks šādās svara kategorijās: 60 kg, 70 kg, 80 kg, 90 kg un 90+ kg. Atkarībā no dalībnieku skaita svara kategorijas var tikt koriģētas. Vīriešiem būs doti trīs mēģinājumi uz maksimālo svaru, otrajā sacensību daļā – sava svara spiešana uz atkārtojumu skaitu. Sievietēm – 20 kg stieņa spiešana uz atkārtojumu skaitu, nedalot svara kategorijās. Sacensībās nedrīkstēs izmantot speciālos spiešanas kreklus.

Izdevumus, kas saistīti ar sacensību organizēšanu, segs Ogres novada sporta centrs. Dalības maksa – Ls 1. Sacensību dalībnieki tiks nodrošināti ar labiekārtotām ģērbtuvēm, dušām un pirmo medicīnisko palīdzību. Pieteikšanās sacensību dienā no pulksten 9.30 līdz 10.30. Par dalībnieku veselības stāvokli un atbilstību izvēlētajai sacensību slodzei atbild paši sacensību dalībnieki.

Sacensību 1. – 3.vietas ieguvēji tiks apbalvoti ar medaļām un diplomiem.