Ogrē trenēs nākamos dinamiešus

[ A+ ] /[ A- ]

Vakar, 19. maijā, Ogres novada pašvaldības dome nolēma apstiprināt sadarbības līguma projektu starp Ogres novada pašvaldību, biedrību «Dinamo bērni» un biedrību «Hokeja klubs «Ogre Juniors»». Līguma mērķis un uzdevumi ir sekmēt bērnu un jauniešu hokeja attīstību Ogres novadā, sadarbojoties ar jaunatnes hokeja komandu «Rīga» un hokeja klubu «Dinamo Rīga».

Saskaņā ar trīspusējo sadarbības līgumu biedrības «Hokeja klubs «Ogre Juniors»» pienākums būs izveidot bērnu un jauniešu hokeja komandas vadības struktūru, kā arī pārstāvēt bērnu un jauniešu hokeja komandas intereses Latvijas Hokeja federācijā. Biedrība «Dinamo bērni» nokomplektēs bērnu un jauniešu hokeja komandas, izstrādās bērnu un jaunatnes hokeja attīstības programmu un nodrošinās treniņu nometņu organizēšanu, kā arī organizēs pasākumus ar hokeja komandas «Dinamo Rīga» hokejistu piedalīšanos. Pašvaldības piešķirtais finansējums tiks izlietots, tikai un vienīgi apmaksājot SIA «Vidzemes ledus» piestādītos rēķinus par ledus nomu, ko izmantos biedrības «Hokeja klubs «Ogre Juniors»» hokeja audzēkņi. Pašvaldības piešķirtais finansējums nekādos apstākļos nedrīkst kļūt par biedrības peļņas avotu. Trīspusējais sadarbības līgums tiks parakstīts līdz 1. jūnijam.

Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietnieks tautsaimniecības, sporta un tūrisma jautājumos Egils Helmanis «OVV» pastāstīja, ka jau divus gadus pašvaldība aktīvi meklēja iespējas, kā uzlabot hokeja attīstību Ogrē. Iepriekš kaut kādu grūti komentējamu iemeslu dēļ tas praktiski neesot ticis darīts. Pagājušajā gadā Ogres novada pašvaldība mēģināja iegūt savā īpašumā ledus halli, bet tas neizdevās, jo Finanšu ministrijas ierēdņi aizliedza uzņemties ilgstošas finansiālās saistības. Toties tagad ir atrasts šāds variants. Ideja radās pēc sarunas ar hokeja kluba «Dinamo Rīga» menedžeri Normundu Sējēju, kurš piekrita tam, ka Ogrē varētu izveidot «Dinamo Rīga» hokeja skolas filiāli. «Dinamo Rīga» nodrošinās jaunos Ogres hokejistus ar apmācības programmu un galveno treneri, bet pašvaldība finansēs ledus nomu, kas būs ievērojams materiālais atspaids bērnu vecākiem.