Ogrē ar koncertu viesosies Rīgas Doma Zēnu koris

[ A+ ] /[ A- ]

Pirmdien, 2.decembrī, pulksten 18.30 Ogres Mūzikas skolā (OMS) koncertsarunu cikla «Muzikālās personības» ietvaros viesosies diriģents Mārtiņš Klišāns un Rīgas Doma Zēnu koris. Kā ierasts, mūs sagaidīs ne tikai mūziķu priekšnesums, bet arī interesantas sarunas, kurās mākslinieki dalīsies savā pieredzē. OMS uz pasākumu aicina ikvienu interesentu, un koncertā ieeja ir bez maksas.

Kopš 1998.gada Rīgas Doma Zēnu kora diriģents un mākslinieciskais vadītājs ir viens no redzamākajiem Latvijas diriģentiem – Mārtiņš Klišāns. Astoņpadsmit pēdējie Rīgas Doma zēnu kora CD ieraksti veikti tieši šī diriģenta vadībā. Mārtiņa Klišāna darbības laikā Rīgas Doma Zēnu korim piešķirta Lielā Mūzikas Balva, un koris tiek tai nominēts vairākkārt, tāpat kā kora ieraksti nominēti Gada ierakstu balvai.

Koris regulāri sniedz koncertus ne tikai visās Latvijas vadošajās koncertzālēs un baznīcās, bet arī pabijis daudzās pasaules valstīs. Tieši Rīgas Doma Zēnu koris bieži vien sniedz priekšnesumus daudzās labdarības akcijās, kā arī gadījumos, kad Latvijā oficiālās vizītēs viesojas dažādas amatpersonas. Šo kori klausījušies ASV, Somijas, Uzbekijas, Ukrainas un Turcijas prezidenti, Velsas princis Čārlzs, Apvienotās Karalistes karaliene Viņas Majestāte Elizabete II, kā arī citi Latvijai svarīgi viesi. Tāpēc mēs esam ļoti pagodināti, ka decembra sākumā koris piekritis viesoties OMS, lai sniegtu koncertu un dalītos savā pieredzē ar mums, ogrēniešiem, atzīst OMS kolektīvs.