Ogrē, Brīvības ielā, šonedēļ būs satiksmes ierobežojumi

[ A+ ] /[ A- ]

No 28. oktobra līdz 4. novembrim tiks ierobežota autotransporta kustība Ogrē, Brīvības ielas posmā no Zvaigžņu ielas līdz Kranciema ielai, kas saistīta ar jaunās Ogres bibliotēkas ēkas demontāžas būvniecības darbiem, informē Ogres novada pašvaldības darbinieki.

Uzņēmēja SIA «RERE Būve» pārstāvji informē, ka bibliotēkas ēkas būvniecības ietvaros paredzēts izbūvēt jaunus ārējo inženiertīklu pieslēgumus Brīvības ielā. Ārējā ūdens un kanalizācijas tīklu pieslēguma izbūves darbus Brīvības ielā plānots veikt septiņu dienu laikā, darbus uzsākot 28.oktobrī un pabeidzot 4.novembrī.

Darbu veikšanas laikā no 28.oktobra tiks slēgta viena Brīvības ielas brauktuve virzienā uz centru, kā arī gājēju ietve gar ēku Brīvības ielā 35 (vecā bibliotēkas ēka) un gājēju pāreja no bibliotēkas uz Ogres Mūzikas skolu.

Transporta plūsma tiks nodrošināta pa vienu brauktuvi, kustību regulējot ar pagaidu luksoforiem. Lai izvairītos no sastrēgumiem, būvnieki iesaka apbraukt darbu veikšanas zonu pa Mednieku ielu. Brīvības ielas posma daļējas slēgšanas laikā autotransporta kustība notiks atbilstoši apstiprinātajai satiksmes organizācijas shēmai.

Satiksmes ierobežojumu laikā maršrutu autobusi kursēs pa ierasto maršrutu, tikai pieturvieta pie Ogres Centrālās bibliotēkas tiks nedaudz pārcelta virzienā uz Kranciema ielas pusi.

Ogres novada pašvaldības darbinieki atvainojas par sagādātajām neērtībām.