Ogrē intensīvi turpinās darbi vairākos nozīmīgos infrastruktūras objektos

[ A+ ] /[ A- ]

Ogrē intensīvi turpinās darbi vairākos nozīmīgos infrastruktūras objektos

Dzintra Dzene

Ogres novada domes 8.oktobra komiteju sēdes informatīvajā daļā Ogres novada pašvaldības izpilddirektors Pēteris Špakovskis informēja par aktuālajiem būvniecības darbiem Ogres pilsētā. Vairākus būvniecības darbus plānots pabeigt vēl šogad.

Aizvadītajā nedēļā Ogrē uzsākta rotācijas apļa izbūve Ogrē, Rīgas ielas un Kalna prospekta krustojumā, un no 5.oktobra satiksme Kalna prospektā, posmā no Skolas ielas līdz šosejai A6 Rīga – Daugavpils, ir slēgta. P.Špakovskis norāda, ka atbilstoši AS «A.C.B.», kas veic minētā rotācijas apļa izbūvi, sniegtajai informācijai, darbus plānots veikt sešu nedēļu laikā no to uzsākšanas dienas.

Līdz novembrim plānots pabeigt nule kā uzsāktos darbus Ogrē, Vidus un Zilo kalnu prospekta krustojumā, kur, lai uzlabotu gājēju un autobraucēju drošību, tiek izbūvēti luksofori. Darbus veic SIA «MT Sēta».

Turpinās arī aizsargmola (straumvirzes) pie Ogres ietekas Daugavā izbūves darbi, kurus plānots pabeigt līdz šā gada beigām. P.Špakovskis informē, ka ir pabeigta Ogres upes ietekas gultnē esošās grunts sūknēšana un iestrāde, izmantojot peldošo zemessūcēju. Šobrīd objektā ievesta grunts un dolomīta slānis, tiek veikta nepieciešamās grants piebēršana un uzsākti mola seguma līdzināšanas darbi (planēšana). Pēc šo darbu pabeigšanas uzsāks teritorijas labiekārtošanu. Būvdarbus veic SIA «Valkas meliorācija».

 

Raksta turpinājumā šādas tēmas:

* Vairākās Ogres ielās notiek pārbūves darbi;

* Daudzviet Ogrē notiek gājēju ietvju izbūve;

* Gājēju tuneļa izbūvi paredzēts pabeigt jau nākammēnes;

* Sanatorijā darbus pabeigs šogad, bet jauno bibliotēku ekspluatācijā nodos nākamgad!

 

Visu rakstu lasiet 13.oktobra „OVV”.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!

Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!

 

 

 

 

.