Ogrē notiks diskusijas par labklājību

[ A+ ] /[ A- ]

Pirmdien, 14.maijā, Ogrē notiks Latvijas Bankas un «Latvijas Avīzes» rīkotās «Reģionu sarunas par labklājību». Nacionālā banka rīko diskusiju ciklu visos Latvijas reģionos, lai ar iedzīvotājiem, pašvaldību līderiem, uzņēmējiem diskutētu par to, kā vairot ikviena iedzīvotāja un valsts turību kopumā.

Ogrē kopā ar pašvaldības vadību, vietējās sabiedrības līderiem un izglītības darbiniekiem tiks diskutēts, kā konkurētspējīga izglītība ietekmē Latvijas uzņēmēju konkurētspēju un līdz ar to arī ikviena cilvēka rocību un sabiedrības dzīves līmeni kopumā, to tuvinot pārtikušo Eiropas valstu rādītājiem.

Laikā no pulksten 15 līdz pulksten 16.30 Ogres novada Kultūras centra Mazajā zālē plānotās diskusijas tēma ir «Kā skolotāja alga ietekmē atslēdznieka algu?». Diskusijā piedalīsies Latvijas Bankas Monetārās politikas pārvaldes vadītāja vietnieks Mārtiņš Bitāns un Ogres 1.vidusskolas direktors Igors Grigorjevs.

Savukārt no pulksten 17 līdz pulksten 18.30 Ogres biznesa inkubatorā Ogrē, Akmeņu ielā 47, plānota diskusija «Latvijas tautsaimniecība simtgades priekšvakarā un izaicinājumi nākotnei?»

Pasākumos piedalīsies Latvijas Bankas valdes loceklis Harijs Ozols un Mārtiņš Bitāns, kā arī aicināti piedalīties novada uzņēmēji un ikviens cits interesents.