Ogrē sācis darboties masveida vakcinācijas centrs

[ A+ ] /[ A- ]

Dzintras Dzenes foto Ogres masveida vakcinācijas centrā plānots vakcinēt 1200 iedzīvotājus.

Ogrē sācis darboties masveida vakcinācijas centrs

Kopš pirmdienas, 10.maija, Ogres novada sporta centra hallē (stadiona teritorijā) Skolas ielā 21 sadarbībā ar Ogres rajona slimnīcu uzsākta masveida iedzīvotāju vakcinācija.

Ogres slimnīcas vadība informē, ka šonedēļ vakcinācija šajā centrā notiks: šodien, 11.maijā, no pulksten 8 līdz pulksten 16:30; trešdien, 12.maijā, no pulksten 8 līdz pulksten 16:30 un piektdien, 14.maijā, no pulksten 8 līdz pulksten 16:30.

Iedzīvotāju vakcinācija notiks pēc iepriekšēja pieraksta konkrētā laikā atbilstoši  reģistrācijai vietnē www.manavakcina.lv.

Trešdien, 12.maijā, un piektdien, 14.maijā, no pulksten 9 līdz pulksten 10 būs dzīvā rinda senioriem vecumā virs 60 gadiem.  Šajās dienās dzīvās rindas kārtībā vakcīnu būs iespēja saņemt 48 senioriem.

Kopumā Ogres masveida vakcinācijas centrā plānots vakcinēt 1200 iedzīvotājus.

Iedzīvotāji aicināti nepulcēties, ievērot epidemioloģisko režīmu un ierasties ne ātrāk kā 10 minūtes pirms vakcinācijai noteiktā laika. Ierodoties uz vakcināciju, jābūt sejas aizsargmaskai un personu apliecinošam dokumentam.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!