Ogrē turpinās vērienīgi ielu rekonstruēšanas darbi

[ A+ ] /[ A- ]

Ogrē turpinās vērienīgi ielu rekonstruēšanas darbi

Marta Poga

Ogres novada pašvaldības darbinieki informē, ka noslēgumam tuvojas būvniecības darbi vairākās ielās Ogrē, tostarp Kartonfabrikas rajonā.

Būvniecības darbi drīzumā noslēgsies Rožu, Poruka, Egļu ielā un Blaumaņa ielā. Līdz ar šo ielu sakārtošanu kopumā šajās individuālo dzīvojamo māju teritorijās būs rekonstruētas astoņas ielas – papildus iepriekš minētajām sakārtota arī Kadiķu, Birzgales, Rūpnieku un Amatnieku iela.

Rožu ielā ieklāts bruģakmens, un šobrīd turpinās būvdarbi. Egļu ielā darbi ir pilnībā pabeigti, tika veikta pilnīga ielas rekonstrukcija, kā arī ieklāts bruģakmens. Poruka ielā un Blaumaņa ielā turpinās iesāktie pārbūves darbi.

Uzsākot ielu infrastruktūras sakārtošanu šajā rajonā 2017.gadā, Ogres novada pašvaldības darbinieki plānoja ik gadu rekonstruēt vienu ielu, taču paveikts divreiz vairāk.

Kartonfabrikas rajonā dzīvo liels iedzīvotāju skaits, centrālajās ielās nodrošinot cieto segumu, šis rajons pamazām tiek attīstīts, kā arī uzlabota iedzīvotāju dzīves kvalitāte.

Asfaltbetona ieklāšanas darbi veikti arī Ogrē, Dārza ielā un Ceriņu ielā, posmā no Meža prospekta līdz Parka ielai. Tāpat arī otrā asfalta kārta ieklāta rotācijas aplī pie tirdzniecības centra «Lidl» un Ogrē, Skolas ielā, kur noasfaltēts arī jaunais Jūlija Marsona laukums. Plānots, ka maija nogalē darbi šajā objektā būs pilnībā pabeigti.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!