Ogrē un Ikšķilē viesosies Eņģeļu ekspresis

[ A+ ] /[ A- ]

Sestdien, 9.novembrī, pulksten 13.30 Ikšķilē, pie Ikšķiles vidusskolas, un pulksten 15.00 Ogrē, pie Ogres Kultūras centra, piestās Eņģeļu ekspresis, lai īpašā pasākumā atbalstītu labdarības akciju «Eņģeļi pār Latviju» un aicinātu iedzīvotājus pirms pārejas uz eiro ziedot mājās uzkrātās latu un santīmu monētas cēlam mērķim – smagi slimo bērnu ārstēšanai.

Ogrēniešus uz labiem darbiem aicinās Latvijas Neatkarīgās televīzijas ētera personība Edgars Barbaks, priekšnesumus sniegs bērnu vokālā studija «Svilpastes», vidējās paaudzes deju kolektīvs «Aija» un Mūsdienu deju studija «TEIXMA», par svētku noskaņu rūpēsies Swedbank un Rimi darbinieki.

«Šogad, pateicoties Swedbank un pašvaldību atbalstam, mums ir iespēja ar īpašu Eņģeļu ekspresi doties uz tuvākām un tālākām Latvijas pilsētām, lai smagi slimu bērnu ģimenēs ienestu cerību un spēku. Lai satiktos un sajustos labi – dodot un palīdzot. Ziedojot sakrātās latu un santīmu monētas, mēs katrs palīdzam kādai mazai sirsniņai veseļoties. Paldies visiem, kas atnāks un kuru labie darbi ļaus piepildīt šo ģimeņu sapņus!» tā «Eņģeļi pār Latviju» patronese Katrīne Pasternaka, aicinot ziedot gan ogrēniešus, gan ikšķiliešus.

Pašlaik fondā Ziedot palīdzību lūgušas četras ģimenes no Vidzemes, kuru bērnu ārstēšana nav tikusi iekļauta valsts apmaksātajos medicīnas pakalpojumos. Ģimenēm nepieciešams atbalsts operācijas veikšanai ārvalstu klīnikā un rehabilitācijas programmu finansēšanai. Ziedotā nauda tiks izmantota šo bērnu ārstēšanai.

Pārsla Sniedziņa

Publicitātes foto