Ogrē vakar, 10. maijā, uzsākta centralizētās apkures atslēgšana

[ A+ ] /[ A- ]

Ogrē vakar, 10. maijā, uzsākta centralizētās apkures atslēgšana

SIA «Ogres Namsaimnieks» darbinieki informē, ka, ņemot vērā straujo ārgaisa temperatūras paaugstināšanos, 10. maijā uzsākta apkures atslēgšana daudzdzīvokļu dzīvojamās mājās, kuras ir pieslēgtas centralizētajai siltumapgādes sistēmai.

Apkuri atslēgs rindas kārtībā, un tiek plānots, ka visās dzīvojamās mājās apkuri atslēgs nedēļas laikā (sākot no 10.maija).

SIA «Ogres Namsaimnieks» darbinieki norāda, ka visu apkures sezonu dzīvojamā mājā darbojas individuāls siltummezgls ar termoregulācijas iekārtu. Ārgaisa temperatūrai sasniedzot +10 vai +12 (atsevišķām dzīvojamām mājām pēc saskaņošanas ar dzīvokļu īpašnieku pilnvaroto personu +14) grādus pēc Celsija, apkure automātiski tiek izslēgta.

Temperatūrai atkal pazeminoties, apkure automātiski ieslēdzas. Pateicoties termoregulācijas iekārtai, dzīvokļu īpašnieki apkures sezonā maksā tikai par apkurei faktiski patērēto siltumenerģiju, un dzīvokļos tiek saglabāta komforta temperatūra, pazeminoties ārgaisa temperatūrai.

 

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!