Ogrēniešus mēnesi priecēs jauns vides objekts – izgaismota lidmašīna

[ A+ ] /[ A- ]

Ogrēniešus mēnesi priecēs jauns vides objekts – izgaismota lidmašīna

Marta Poga

Kopš piektdienas, 28.februāra, pie monumentālā karoga Ogrē, Brīvības ielā 32, uzstādīts vides objekts – izgaismota lielformāta lidmašīna, kas šurp atceļojusi no Liepājas. Lidmašīnu ikviens varēs apskatīt visu martu.

Līdz šim lidmašīna atradās Liepājā, simbolizējot to, ka šajā pilsētā nu jau trešo gadu ir atjaunoti avioreisi. Pēc Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētāja Egila Helmaņa iniciatīvas Ogres novada pašvaldība parakstīja sadarbības līgumu ar Liepājas pašvaldību, un tagad arī ogrēniešiem un pilsētas viesiem ir iespēja apskatīt šo unikālo vides objektu. Ogres novada pašvaldības darbinieki pateicas Valentīnai Špēlei, kura neiebilda vides objekta uzstādīšanai uz viņai piederošās zemes.

Lidmašīnas autors ir dizaineris un zīmola December Design (SIA «First Service») radītājs Kristaps Štobis, kura gatavotās dekorācijas rotā vairākas Latvijas pilsētas, un dažas idejas plānots īstenot arī Eiropā, turklāt pēdējo gadu centrālās ielas dekorējums Ogrē ir tieši šī uzņēmuma konceptuālais risinājums.

Lidmašīna, kas atceļojusi uz Ogri, tapusi četru mēnešu laikā, un Liepājas centrā kā Ziemassvētku dekorācija tika izvietota 2018.gada decembrī. Tai iespējami motorizēti un animācijas elementi, audio un citi papildinājumi.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!

Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!