Ogrēnietis Simtgades loterijā laimē 10 000 eiro

[ A+ ] /[ A- ]

Ogrēnietis Simtgades loterijā laimē 10 000 eiro

22.jūlijā www.latloto.lv iegādāta Simtgades loterijas biļete atnesusi 10 000 eiro laimestu kādam ap 60 gadus vecam Ogres novada iedzīvotājam, kurš strādā par autovadītāju. Laimests slēpies zem lāsteku simbola, ziņo Valsts akciju sabiedrība «Latvijas Loto».

Laimētājs pastāstījis, ka loterijās sācis piedalīties pirms apmēram septiņiem gadiem, taču ar Simtgades loterijas parādīšanos viņš uzreiz sapratis, ka tā ir viņa mīļākā loterija. «Mani patiešām iedvesmo šīs loterijas labdarības mērķis un apziņa, ka tādējādi tiek vākta nauda jauniešu stipendijām,» viņš saka. Mēnesī ogrēnietis nopērkot divas vai trīs Simtgades loterijas biļetes.

Pagājušās nedēļas ceturtdienā ritējusi kārtējā atvaļinājuma diena. Pēc pusdienām, atpūšoties, sirmais kungs nolēmis uzspēlēt loteriju un nopircis divas biļetes. Viena bijusi tukša, otra – ar laimestu. «Tas bija šoks, protams! Izbrīns un neticība. Redzēju lielu ciparu un uzreiz nemaz nevarēju saskaitīt, cik tur bija tās nulles,» smejoties atceras laimētājs. Ziņu glabājis noslēpumā līdz pat brīdim, kad saņēmis telefonzvanu no Latvijas Loto. «Tad gan sapratu, ka viss kārtībā, un pateicu sievai. Viņai, protams, mute palika vaļā.» Nevienam citam stāstīt par laimestu viņi negrasās un plāno pēc iespējas ilgāk to saglabāt kā noslēpumu no visiem. Par to, kā tērēt, skaidrība ir – dzīvokļa problēmu risināšanai, kā arī laimētājam padomā ir kaut ko uzdāvināt sievai. Ko? – Par to īstas skaidrības pagaidām neesot.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!