Ogres basketbola čempionāta vadībā «Pro Laurus/OG3R» un «Impero»

[ A+ ] /[ A- ]

«Ķegums» (dzeltenajās formās) nikni cīnījās pret «Ikšķili», tomēr pretinieki ne tikai augumā, bet arī meistarībā izrādījās galvastiesu pārāki – 63:83.

«Ķegums» (dzeltenajās formās) nikni cīnījās pret «Ikšķili», tomēr pretinieki ne tikai augumā, bet arī meistarībā izrādījās galvastiesu pārāki – 63:83.

Jaunajā gadā pilnā sparā turpinās Ogres novada atklātais čempionāts basketbolā. Abās līgās joprojām ir pa vienai komandai, kura izcīnījusi tikai uzvaras – «Pro Laurus/OG3R» 1.līgā un «Impero» 2.līgā.

Lūk, pēdējo spēļu rezultāti.

 

1.līga

«Ogres Prestižs» – «Ķegums» 83:48 (Uldis Švēde 17, Jānis Laganovskis 17, Artis Bogdāns 15, Valērijs Kotekins 14, Niks Kārlis Jansons 13 – Armands Briedis 17, Aigars Caunītis 11);

«Monta» – «Pro Laurus/OG3R» 73:110 (Raimonds Pabrieža 15, Daumants Pabrieža 13, Renolds Klims 13, Ilvars Boreiko 12 – Toms Celmiņš 28, Jānis Lasmanis 27, Rihards Strauts 24, Matīss Sīviņš 14, Sandris Jēkabsons 10);

«iSK Dīvas» – «Ikšķile 2» 64:70 (Ralfs Gulāns 24, Madars Kokins 19, Uldis Blūms 11 – Roberts Eiduks 17, Kaspars Mulers 16, Kārlis Jaunzems 13);

«BS A» – «iSK Dīvas» 69:99 (Renārs Stacēvičs 30, Rinalds Štauers 13 – Uldis Blūms 24, Madars Kokins 20, Jurģis Kokins 18, Niks Šauva 18, Ralfs Gulāns 14);

«Lielvārde/bacca» – «Monta» 74:62 (Lauris Krūmiņš 24, Dainis Tūtāns 16 – Daumants Pabrieža 17, Eduards Ķikuts 13);

«Ķegums» – «Ikšķile» 63:83 (Matīss Čaupjonoks 21, Jānis Atelbauers 18 – Svens Vilks 19, Reinis Bigačs 18, Kaspars Rudlaps 12, Romāns Vaivodišs 11);

«Pro Laurus/OG3R» – «Ogres Prestižs 1» 97:70 (Jānis Lasmanis 25, Rihards Strauts 21, Sandris Jēkabsons 16, Toms Celmiņš 11 – Valērijs Kotekins 17, Niks Kārlis Jansons 16, Uldis Švēde 15).

Turnīra tabula: 1.«Pro Laurus/OG3R» (22 punkti), 2.«Monta» (18), 3.«Ogres Prestižs» (16), 4.«iSK Dīvas» (16), 5.«Pro Laurus/OG3R» (14), 6.«Ķegums» (14), 7.«Lielvārde/bacca» (14), 8.«Ikšķile 2» (14), 9.«Ikšķile» (13).

 

2.līga

«Suntaži» – «SK Lielvārde» 62:60 (Ralfs Blankveins 18, Andis Gvelzis 14, Reinis Sīlis 10 – Pēteris Tomsons 14, Madars Ozoliņš 12, Edijs Kauliņš 11);

«Zaķumuiža» – «Ogres Prestižs 3» 65:54 (Emīls Senkāns 27, Jānis Zvaigzne 20, Kārlis Bīriņš 10 – Guntars Slišāns 15, Andis Pogiņš 10);

«UPIK/BASKET» – «Ikšķile 3» 43:80 (Artūrs Jankovičs 17 – Jānis Kuršs 21, Dāvis Rābants 21, Roberts Kalniņš 12);

«Bekens/Tīnūži» – «Impero» 42:54 (Māris Pinka 12, Māris Ertmanis 11 – Emīls Kaulakalns 11, Krists Lagzdiņš 10);

«Impero» – «Suntaži» 54:35 (Atis Vidovskis 11, Krists Lagzdiņš 11 – Andis Gvelzis 12, Deivids Zunde 10);

«Ikšķile 3» – «Bekens/Tīnūži» 65:70 (Klāvs Romanovskis 21, Dāvis Rābants 20 – Māris Pinka 16, Toms Indriksons 16, Māris Kirhners 12);

«UPIK/BASKET» – «Osports» 60:74 (Didzis Freivalds 20, Artūrs Jankovičs 16 – Edgars Ziediņš 41, Rolands Staņislavskis 15, Gusts Stādiņš 10);

«UPIK/BASKET» – «Jumprava» 61:55 (Didzis Freivalds 16, Juris Čirkovs 13, Kristaps Krištopans 11 – Intars Ķimenītis 20, Mārtiņš Jansons 19).

Turnīra tabula: 1.«Impero» (18), 2.«Bekens/Tīnūži» (17), 3.«Zaķumuiža» (15), 4.«Ogres Prestižs 3» (15), 5.«Osports» (15), 6.«Ikšķile 3» (14), 7.«UPIK/BASKET» (13), 8.«Suntaži» (12), 9.«SK Lielvārde» (12), 10.«BS 99» (10), 11.«BK Jumprava» 9.

Ritvars Raits

Ritvara Raita foto