Ogres DOMĀ radošās darbnīcas bērniem organizēs «Rasas krāsas»

[ A+ ] /[ A- ]

Ogres DOMĀ radošās darbnīcas bērniem organizēs «Rasas krāsas»

Dana Dadze

Lai palīdzētu vecākiem izrauties no darba skrējiena un ļautu domāt par dzīves svarīgajiem jautājumiem, Ogres DOMS turpina 20. un 27.septembra svētdienās pulksten 10 Ogrē, Vidus prospektā 15, organizēt tematiskas tikšanās. To laikā sadarbībā ar radošās izglītības centru «Rasas krāsas» norisināsies arī radošās darbnīcas bērniem.

Septembra tēma nesen izveidotajā pasākumā Ogres DOMS ir «Dzīves jēga», kura tiek izklāstīta četrās tikšanās reizēs, lai mudinātu mūsdienu sabiedrību spraigajā dzīve ritmā neaizmirst savas eksistences mērķi un aicinātu domāt par dzīves plāniem pēc būtības.

«Reizēm mēs varam nostrādāt daudzas darba stundas vai iestāties augstskolā, īsti nepadomājot, vai tas darbs vai izglītība ir paredzēta tieši man. Jēgpilnība, kā atzīst arī psiholoģija, ir ļoti svarīga vajadzība katram cilvēkam. Svētdiena mūsu kultūrā vienmēr ir bijusi diena pirms darba nedēļas, taču nereti mēs par maz izmantojam šo dienu, lai apstātos un paskatītos uz darba skrējienu «no malas». Ogres DOMS ir tieši veidots ar mērķi, lai tadītu vidi, caur kuru šo veselīgo pārdomāšanas ieradumu ievērot,» par jaunizveidoto pasākumu sakās tā organizators Dainis Pandars.

Septembrī jau ir notikuši divi Ogres DOMS pasākumi, kuros tika pārrunāti temati «Kāda visam jēga?” un «Liktenis vai audzināšana?” un to ierakstu var noskatīties pasākuma «Youtube» kanālā: https://www.youtube.com/channel/UC3jYa3SFLayHL9_jvi5VH5w?view_as=subscriber.

  1. un 27.septembra svētdienās vecākiem būs iespēja savām atvasēm pasākuma laikā dot iespēju piedalīties radošās izglītības centra «Rasas krāsas» radošajās darbnīcās, kurās kopā ar centra pedagogiem varēs gatavot sezonālus radošus darbiņus. Nodarbības ir bez maksas.

«Ik katru brīdi mūsos piedzimst kāda ideju sēkliņa, kuru izvēlamies vai nu audzēt, kopt, sargāt, mīlestībā aplaistīt vai arī pretēji – noraidīt, nepievērst uzmanību vai pavisam atmest. Ir ļoti svarīgi, kāds ir manas izvēles treniņa skolotājs. Vislabāk, ja skolotājs zina, kas ir mana radošuma sēkliņā ielikts. Cik labi, ja varu uzticēties, augt un mācīties Radošuma tēva vadībā darīt labāko, kam esmu radīts!» tā centra vadītāja māksliniece Lauma Palmbaha.

«Rasas krāsas» darbojas jau 11 gadu, un 2018./2019.gadā tās licencēto programmu apmeklēja vairāk nekā 150 bērnu un jauniešu, un tajā māksla veiksmīgi sadzīvo ar tehnoloģijām un lieliski papildina cita citu.

Ogres DOMĀ ir raksturīga brīva atmosfēra, aktuāla tematika, iespēja uzdot sev interesējošus jautājumus, kā arī dažādi vizuāli mākslinieciski elementi, kas palīdz uztvert galvenās atziņas radošos veidos. Plānotais pasākuma ilgums ir stunda. No pulksten 9:30 tiek piedāvāta kafija un tēja. Vairāk informācijas: http://fb.com/ogresdoms.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!

Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!