Ogres Dzimtsarakstu nodaļa pārcelsies uz jaunām telpām un no 3. līdz 6.augustam būs slēgta

[ A+ ] /[ A- ]

Ogres Dzimtsarakstu nodaļa pārcelsies uz jaunām telpām un no 3. līdz 6.augustam būs slēgta

Marta Poga

Ogres novada Dzimtsarakstu nodaļa jau pavisam drīz piedzīvos ilgi gaidīto pārcelšanos uz jaunām telpām. Turpmāk Dzimtsarakstu nodaļa visas darbības, kas saistītas ar cilvēka mūža gājumu, veiks Ogrē, Brīvības ielā 35.

Uz jaunajām telpām, kas atrodas Ogres Centrālās bibliotēkas ēkā, Dzimtsarakstu nodaļas darbinieces sāks pārcelties 3.augustā, tāpēc no 3. līdz 6.augustam Dzimtsarakstu nodaļa būs slēgta.

Ko darīt, ja cilvēkiem dzimtsarakstu pakalpojumi šajā laikā tomēr būs nepieciešami?

«Tādos gadījumos lūdzam vērsties tuvākajās dzimtsarakstu nodaļās – Lielvārdē vai Salaspilī,» skaidro Ogres novada Dzimtsarakstu nodaļas vadītāja Lidija Vītola.

* Lielvārdes Dzimtsarakstu nodaļa atrodas Lielvārdē, Raiņa ielā 11a, tālrunis 65054700, e – pasts: guna.baiko@lielvarde.lv.

* Salaspils Dzimtsarakstu nodaļas adrese ir Salaspils, Līvzemes ielā 8. Apmeklētājus šajā Dzimtsarakstu nodaļā pieņem tikai pēc iepriekšēja pieraksta. Pieteikties apmeklējumam var, zvanot uz tālruni 26367582 vai rakstot uz e – pastu: dzimtsaraksti@salaspils.lv.

L.Vītola informē, ka laulību reģistrācijai Ogres novada Dzimtsarakstu nodaļas jaunajās telpās 7.augustā ir pieteikušies seši pāri.

Dzimtsarakstu nodaļas kolektīvs atvainojas iedzīvotājiem par radītajām neērtībām, kas saistītas ar pārcelšanos uz jaunajām darba telpām.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!