Ogres futbola komandām mainīgas sekmes

[ A+ ] /[ A- ]

Šoreiz FK «Ogre» spēlētāji «RTU FC» futbolistu «atbruņoja», tomēr trīs reizes mūsu komandas aizsardzības līnija kļūdījās.

Rīgas futbola čempionātā ar mainīgām sekmēm spēlē FK «Ogre» futbolisti, kuri pēdējās divās spēlēs izcīnījuši trīs punktus. Vispirms mūsējie ar 2:3 piekāpās turnīra līderei – «RTU FC», bet pēc tam ar 6:4 pārspēja «JDFS Alberts».

Ar «RTU FC» ogrēnieši spēkojās 21.jūlijā Ogres stadionā. Mūsējie atklāja spēles rezultātu (1:0), taču pārtraukumā devās jau kā zaudētāji – 1:2. Otrajā puslaikā abas komandas apmainījās ar vārtu guvumiem, līdz ar to «Ogre» zaudēja ar 2:3. Vārtus ogrēniešu komandas labā guva Mihails Miholaps un Ruslans Vengers.

25.jūlijā Ogres komanda viesos tikās ar «JDFS Alberts». Pirmo 30 minūšu laikā mūsējie bija nokļuvuši zaudētājos ar 0:4, bet pārtraukumā abas komandas devās, kad spēles rezultāts bija 4:1 laukuma saimnieku labā. Otrajā puslaikā FK «Ogre» saņēmās un guva vēl piecus vārtus, uzvarot ar 6:4. Viens precīzs raidījums Vadima Siņicina kontā, bet pārējos piecus vārtus iesita Mihails Miholaps, kurš tagad kļuvis par turnīra rezultatīvāko spēlētāju (17 vārtu).

Vēl vienu zaudējumu Latvijas futbola čempionāta 2.līgā (Vidzemes reģionā) cietusi Ogres komanda «OSC-Fortūna», kas 19.jūlijā viesojās pie «SC Upesciems» . Mūsējie saviem pretiniekiem piekāpās ar 2:4, bet vārtus Ogres komandas labā iesita Ruslans Lampickis un Aigars Počs.