Ogres hokejistiem jaunas formas un trīs zaudējumi

[ A+ ] /[ A- ]

Moments no spēles starp HK «Ogre» un SK «Liepājas Metalurgs 2»

HK «Ogre» hokejisti beidzot saņēmuši jaunas formas un viņiem vairs nav jāspēlē «ASK/Ogre» kreklos.

Diemžēl arī ar Ogres ģerboni uz krūtīm uzvaras pašas nenāk – mūsējie piedzīvojusi vēl trīs neveiksmes, divas reizes piekāpjoties SC «Energija», bet vēl vienu – SK «Liepājas Metalurgs 2».

Ar Lietuvas klubu SC «Energija» mūsējie tikās pagājušās nedēļas nogalē (23. un 24. janvārī). Pirmajā mačā HK «Ogre» zaudēja ar 3:5 (0:0, 1:2, 2:3), vārtus ogrēniešu labā guva Arturs Fedoruks (2) un Edgars Bebris. Otrajā mačā nācās piekāpties ar 5:10 (1:6, 3:2, 1:2). Vārtu guvēji: Edgars Bebris, Romāns Voļins, Ralfs Melders, Arturs Fedoruks un Edgars Cušs. «Liepājas Metalurgs 2» Ogrē viesojās trešdien, 27. janvārī. Mūsējie atzīstami cīnījās un pēc otrā perioda rezultāts bija neizšķirts, tomēr pēdējā trešdaļā viesi, kas ir Latvijas Atklātā čempionāta līderi, nodemonstrēja savu pārākumu, gūstot piecus bezatbildes vārtus – 2:7 (0:1, 2:1, 0:5). Vārtus HK «Ogre» labā iemeta Arturs Fedoruks un Vjačeslavs Movko.

Savu nākamo spēli Ogres komanda aizvadīs 3. februārī, kad viesos spēkosies ar SK «Rīga/Profs-18».