«Ogres Kolibri» svin otro uzvaru pēc kārtas

[ A+ ] /[ A- ]

«Ogres Kolibri» svin otro uzvaru pēc kārtas

Ritvars Raits

Latvijas Sieviešu basketbola līgas B grupā pie otrās uzvaras trijās spēlēs tikusi komanda «Ogres Kolibri», kas 15.oktobra vakarā Ogres 1.vidusskolas sporta hallē ar 76:54 sakāva «BS Rīgas juniores 2». Rezultatīvākā mūsu komandā ar 19 gūtiem punktiem bija Ieva Veinberga.

Treneru Mudītes Gūtmanes un Edgara Ikstena vadītās mājinieces pirmajās trīs ceturtdaļās nodemonstrēja lielisku precizitāti no trīspunktu metienu līnijas – grozā lidoja 11 no 24 tālmetieniem. Pēdējā periodā precīzs vairs nebija neviens no septiņiem ogrēniešu mēģinājumiem aiz trīspunktu līnijas, taču daudzie pēc pretinieču kļūdām gūtie punkti mūsu basketbolistēm ļāva saglabāt komfortablu pārsvaru un svinēt pārliecinošu uzvaru ar 76:54.

Mūsu komandas saspēli droši vadīja Zane Voļska – ar viņu laukumā «Ogres Kolibri» nepilnās 29 minūtēs sameta par 20 punktiem vairāk nekā pretinieces. Pieredzējusī aizsardze spēli noslēdza ar astoņiem punktiem, deviņām rezultatīvām piespēlēm un piecām pārķertām bumbām, tostarp iemeta arī divus tālmetienus. Ieva Veinberga un Karīna Koreņika trāpīja pa trim trīspunktu metieniem, bet Marta Kaupmane divus.

«Ogres Kolibri» – «BS Rīga juniores 2» 76:54 (22:21, 20:10, 25:7, 9:16).

«Ogres Kolibri»: Veinberga 19, Koreņika 13, Litte 11, Voļska 8, Kaupmane 6, Smeile 6, Altrofa 5, Minajeva 4, Bērziņa 2, Sudmale 2, Rubņikoviča, Lūse.

«BS Rīga juniores 2»: Rieksta 10, Romanovska 10, Petrus 9, Šileika 8, Liepniece 7, Juškēviča 6, Lukašēviča 2, Palma 2, Putniece, Čapkovska, Juste, Sprugaine.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!