Ogres masveida vakcinācijas centrā dzīvās rindas senioriem vairs nebūs

[ A+ ] /[ A- ]

Ogres masveida vakcinācijas centrā dzīvās rindas senioriem vairs nebūs

Dzintra Dzene

Ogres novada domes 13.maija sēdes informatīvajā daļā SIA «Ogres rajona slimnīca» valdes loceklis, Ogres novada domes deputāts Dainis Širovs informēja par Ogrē izveidotā masveida vakcinācijas centra darbību Ogres novada sporta centra hallē (stadiona teritorijā) Skolas ielā 2. Pirmās nedēļas darba pieredze ieviesusi nelielas korekcijas – turpmāk vairs nebūs dzīvās rindas piedāvājuma senioriem virs 60.

D.Širovs skaidro, ka šāds lēmums pieņemts, jo trešdien, 12.maijā, kad no pulksten 9 līdz pulksten 10 bija atvēlēts laiks dzīvajā rindā ieradušos senioru vakcinēšanai, pensionāru bija nedaudz vairāk, nekā stundas laikā iespējams apkalpot.

«Brīvajā stundā ir iespējams savakcinēt 24 seniorus, bet bija ieradušies 26, un diviem cilvēkiem mums vakcināciju nācās atteikt, jo tālāk cilvēki ieradās jau konkrētos laikos pēc saraksta, pēc ļoti spraiga grafika. Cilvēki, protams, bija neapmierināti. Šī iemesla dēļ piektdien, 14.maijā, dzīvā rinda vēl būs, bet turpmāk gan tādas vairs nepiedāvāsim, jo mēs nevaram prognozēt, cik cilvēku šīs dzīvās rindas laikā var ierasties. Ikvienam ir iespēja pieteikties vakcīnai www.manavakcina.lv viņam vēlamajā dienā un laikā,» skaidro D.Širovs, sakot lielu paldies gan Zemessardzes 54.bataljona karavīriem, kuri ļoti atbildīgi, profesionāli un punktuāli palīdz regulēt apmeklētāju plūsmu vakcinācijas centrā, gan arī Ogres novada sporta centra darbiniekiem, kuri radījuši vakcinācijas centra darbībai piemērotu vidi.

«Vakcinācijas procesu masveida vakcinācijas centrā Ogrē nodrošina Ogres slimnīcas mediķi no pamatdarba brīvajā laikā. No pirmdienas līdz ceturtdienas rītam masveida vakcinācijas centrā jau bijām savakcinējuši 1300 cilvēkus, bet pirms tam slimnīcā savakcinējām divus tūkstošus cilvēku. Šobrīd nav zināms, cik vakcīnu devu saņemsim nākamnedēļ, un tas apgrūtina plānošanu, bet ceru, ka masveida vakcinācijas centrs savu darbību varēs turpināt arī nākamnedēļ,» saka D.Širovs.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!