Ogres «Moments» sudraba sezonu noslēdz ar Baltijas vicečempiones titulu

[ A+ ] /[ A- ]

Ogres meiteņu frisbija komanda «Moments» Baltijas čempionvienību kausa izcīņas turnīrā Salaspilī.

Ogres meiteņu frisbija komanda «Moments» Baltijas čempionvienību kausa izcīņas turnīrā Salaspilī.

Pagājušās nedēļas nogalē Salaspils sporta namā pirmo reizi notika Baltijas čempionvienību kausa izcīņas turnīrs frisbijā telpās. Sieviešu komandu konkurencē par Baltijas vicečempionēm kļuva Ogres «Momenta» meitenes.

Baltijas čempionvienību kausa izcīņas turnīrā piedalījās Latvijas, Igaunijas un Lietuvas čempiones, kā arī Ogres «Moments» kā rīkotājvalsts vicečempione. Pirmajā dienā katra komanda tikās ar katru – ogrēnietes ar 13:12 pārspēja Igaunijas «Sexy Legs», ar 13:11 – Lietuvas «Bubblicious», bet savām mūžsenajām pretiniecēm no «Salaspils FK» piekāpās ar 10:11. Turnīra otrajā dienā katrai komandai bija jāaizvada tikai pa vienam mačam – Ogres komanda finālspēlē vēlreiz spēkojās ar salaspilietēm. Arī šoreiz cīņa bija ļoti sīva, tiesa, veiksme atkal pretinieču pusē, kuras svinēja uzvaru ar 15:13.

Ogres «Momentam», ja neskaita starptautiskajā turnīrā «Rīgas Rudens 2014» izcīnītās bronzas medaļas, šī frisbija telpās sezona bijusi sudrabota – 2.vieta gan Latvijas čempionāta regulārajā turnīrā, gan arī izslēgšanas spēlēs, kā arī Baltijas čempionvienību kausa izcīņas turnīrā. Par Baltijas vicečempionēm Ogres komandas sastāvā kļuva Alīna Kiškurno, Dace Cīrule, Inga Bleidele, Linda Gulbe, Paula Mestere un Zane Kalniņa, kā arī Gundega Pastore, kura pēc traumas sadziedēšanas atgriezās ierindā, aizvietojot Latvijas čempionāta pēdējā spēlē kājas traumu guvušo Sandru Minovu. Vīriešu turnīrā uzvarēja komanda «Salaspils WT», kurā spēlē arī divi ogrēnieši – Ģirts Betmanis un Igors Minovs, bet par vicečempioni kļuva «Ventspils FK» ar lielvārdieti Kristapu Veckāganu sastāvā.

Ritvars Raits

Jurģa Pastora foto