Ogres novadā joprojām pedagogu deficīts

[ A+ ] /[ A- ]

Lai arī mācību gads jau pāri pusei, vairākas Ogres novada izglītības iestādes joprojām ir mācību spēku meklējumos. Iespējams, Lielvārdes novada pašvaldība beidzot būs atradusi ilgu laiku meklēto ceļu ekspluatācijas inženieri, bet Ikšķiles novada pašvaldībai vajadzīgs ainavu arhitekts.

Ogres novadā visvairāk vakanču ir Ogres Valsts ģimnāzijā, kas meklē latviešu valodas skolotāju, informātikas skolotāju, fizikas skolotāju un vēstures skolotāju. Ogres 1.vidusskolā darbu piedāvā mūzikas skolotājam (uz noteiktu laiku), fizikas skolotājam un darba karjeras konsultantam. Suntažu internātpamatskola – rehabilitācijas centrs aicina darbā krievu valodas skolotāju (astoņām kontaktstundām), Ogresgala pamatskolai vajadzīgs bioloģijas skolotājs, Ķeipenes pamatskolai – bioloģijas skolotājs un logopēds. Ogres bērnudārzs «Riekstiņš» piedāvā darbu pirmsskolas izglītības skolotājam un psihologam (0,3 slodzes), pirmsskolas izglītības skolotāja amats vakants arī «Strautiņā». Ogres novada bāriņtiesa aicina pieteikties pretendentus uz psihologa amatu, dokumenti tiks pieņemti līdz 15.februārim.

Lielvārdes novada pašvaldība jau ilgstoši meklēja ceļu ekspluatācijas inženieri. Kā informē pašvaldības izpilddirektora vietniece Līga Zariņa, beidzot viens atbilstošs kandidāts ir pieteicies. Lielvārdes novada pašvaldība joprojām iztiek bez izpilddirektora, publiska informācija par to, kas notiek šajā jomā, vismaz pagaidām nav pieejama. Citu vakanču šajā pašvaldībā vismaz pagaidām nav.

Ikšķiles novada pašvaldība izsludinājusi pieteikšanos uz ainavu arhitekta amatu, pārbaudes laikā solot atalgojumu 1106 eiro apmērā (pirms nodokļu samaksas), bet pēc pārbaudes laika – 1382 eiro. Pretendentu pieteikumus gaidīs līdz 15.februārim.

Ķeguma novada pašvaldības Sociālās aprūpes centrs «Senliepas» aicina darbā saimniecības pārzini un aprūpētāju. Šo amatu kandidātu pieteikumus pieņems līdz 28.februārim.

Ritvars Raits