Ogres novada Kultūras centram būs jauns direktors

[ A+ ] /[ A- ]

Ogres novada Kultūras centram būs jauns direktors

Dzintra Dzene

Pērn, 13.decembrī, Ogres novada pašvaldībā  tika reģistrēts pašvaldības aģentūras «Ogres novada Kultūras centrs» direktores Antras Purviņas iesniegums par viņas atbrīvošanu no amata ar šā gada 23. janvāri.

Ogres novada pašvaldības dome A.Puriņas iesniegumu izskatīja 23.janvāra sēdē un pieņēma lēmumu par darba tiesisko attiecību izbeigšanu ar A.Purviņu no 23.janvāra.

Uz P/A «Ogres novada Kultūras centrs» direktora amata vakances laiku šīs kultūras iestādes direktora pienākumus uzdots pildīt Ogresgala Tautas nama vadītājai Elīnai Aupei.

A.Purviņa Ogres novada Kultūras centra direktores pienākumus bija pildījusi kopš 2015.gada marta un teica lielu paldies visiem par sadarbību un uzticību. «Uzskatu, ka šo piecu gadu laikā Ogres novada Kultūras centrs ir sasniedzis zināmu kvalitāti. Es dodu iespēju jaunajam direktoram šo kvalitāti noturēt un latiņu celt arvien augstāk un augstāk,» atstājot amatu, teica A.Purviņa, kura turpinās pildīt pašvaldības domes deputātes pienākumus, kā arī darbosies Ogres novada pašvaldības Kultūras konsultatīvajā komisijā.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!

Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!