Ogres novada spicākie matemātiķi

[ A+ ] /[ A- ]

Ogres Valsts ģimnāzijā noskaidroti matemātikas olimpiādes uzvarētāji.

5.klašu grupā pirmo vietu izcīnīja Nika Solovjova no Jaunogres vidusskolas (skolotāja Irina Kuzmiča). Otrajā vietā – Toms Auziņš no Ogres sākumskolas (Māra Banka), trešajā – Kristers Sams no Madlienas vidusskolas (Daiva Lūse). Atzinību nopelnīja Viktors Feigins no Jaunogres vidusskolas (Argentina Grigorjana), Emīls Purvinskis no Ogres sākumskolas (Sandra Kalniņa), Stefans Dimza (S.Kalniņa) un Helēna Gintere no Suntažu vidusskolas (Gunta Andersone).

6.klašu grupā pirmā bija Elizabete Marija Brice no Ogres 1.vidusskolas (Inta Ungure), otrais – Emīls Cīrulis no Ogres sākumskolas (S.Kalniņa), trešais – Klāvs Kalnozols no Ogres 1.vidusskolas (I.Ungure). Atzinību nopelnīja Anastasija Minalto no Jaunogres vidusskolas (Irina Jeduša), Kristofers Ermiņš no Ogres 1.vidusskolas (I.Ungure), Ariana Krasiļščikova no Ogres 1.vidusskolas (Solveiga Ārmane) un Raivis Bērziņš no Ogres sākumskolas (Daila Živuļina).

7.klašu grupā pirmie bija Jaunogres vidusskolas skolotājas Irinas Kuzmičas audzēkņi Jana Travkina un Ņikita Binders; trešo vietu ieguva Sintija Vingre no Ķeipenes pamatskolas (Inese Grise).

8.klašu grupā pirmajā vietā ierindojās Adelīna Nikitenko no Ogres Valsts ģimnāzijas (Vita Brauna), otrajā vietā – Dāvis Kalvāns no Ogres 1.vidusskolas (Anita Kalnciema) un trešajā – Marks Rožkovs no Jaunogres vidusskolas (I.Jeduša).