Ogres novada Sporta laureāti – Heidingere un Pastors

[ A+ ] /[ A- ]

Ogres novada Sporta laureāti – Heidingere un Pastors

Ritvars Raits

Ritvara Raita foto «Gada komanda 2019» – BK «Ogre».

Jau tradicionāli jaunā gada sākumā notiek pasākums «Ogres novada Sporta laureāts». Arī šogad, 21.februārī, Ogres novada Kultūras centrā pulcējās mūsu novada labākie sportisti, komandas, treneri un sporta entuziasti, lai vērtētu 2019.gadā sasniegto un suminātu laureātus. Balvai bija izvirzītas teju 300 personas.

Pieaugušo sportistu konkurencē balvu «Sporta laureāts 2019» saņēma viegatlēti Gundega Heidingere un Artūrs Pastors, par labāko sporta spēļu komandu tika atzīta BK «Ogre» (basketbols), bet labākās treneres godā – Tatjana Stepulāne (mākslas vingrošana).

Pasākumā «Ogres novada Sporta laureāts 2019» balvas saņēma:

«Bērnu sporta laureāte» – Viktorija Dimza, Emīlija Dziļuma, Sofija Gaile (vieglatlētika), Paula Boķe (kamaniņu sports), Megija Šmate (daiļslidošana), Aelita Krasiļščikova, Alise Krasiļščikova (lēkšana ar slēpēm no tramplīna), Patrīcija Valaine (orientēšanās), Madara Stikute (peldēšana), Evelīna Vinjukova (teikvando).

«Bērnu sporta laureāts» – Nils Meijers, Miks Jānis Opolais, Kārlis Jēkabs Karlsbergs (vieglatlētika), Alvis Pivors (Ziemeļu divcīņa), Jānis Žugris, Olivers Plociņš, Valters Jonikāns, Ralfs Gabranovs, Renārs Grasis, Lūkass Siliņš, Bruno Šterns, Emīls Šulcs, Gustavs Millers (orientēšanās), Toms Tomass Puzirevskis (peldēšana), Vladislavs Holmogorovs (Kyokushinkai Karate), Gustavs Jaudzems (karate).

«Bērnu sporta komanda» – hokeja kluba «Ogre Juniors» U-9 komanda (Valters Volframs, Jurģis Vastlāvis, Toms Masaļskis, Edgars Smirnovs, Roberts Silavnieks, Ronalds Leināts, Daniils Švabs, Oskars Apsītis, Romans Avsejenkovs, Patriks Žižins, Miķelis Viestards Teivens, Valters Grīnbergs, Konstantins Jesipenko, Roberts Zīle, Henrijs Grīnbergs, Daniels Puskuns); hokeja kluba «Ogres Juniors» U-13 komanda (Krists Rotkājs, Roberts Kravalis, Reinis Čistjakovs, Kristaps Pļavnieks, Kevins Lukša, Rauls Ladusāns, Helmuts Kančs, Jānis Placēns, Edvards Rauls Laganovskis, Niks Ivaško, Rolands Naglis, Oskars Nils Briedis, Linards Hugo Zemnickis, Dāvids Kononovičs, Daniels Dzedulis, Kristers Korbāns, Haralds Matskins, Aleksandrs Raskins, Edgars Gateris, Kristaps Katkovskis, Dāvis Pāvulāns, Rolands Rāmutis, Toms Kuzmins, Rodrigo Antulis, Linards Ločmelis, Rojs Evans Bergs, Bruno Osmanis).

«Sporta meistars» – Rita Žuravļova, Valdis Ņilovs, Jānis Gailis, Jānis Kaprālis, Aivars Puriņš (vieglatlētika), Ieva Vītoliņa, Ilze Tāse (orientēšanās), Kazimirs Nekrašs, Vilnis Pucis, Valdis Jefimovs, Viktors Kaktiņš, Vitolds Mucenieks (basketbols), Artūrs Robežnieks (enduro), Aleksejs Mironovs (novuss).

«Tautas sporta komanda» – futbola komanda «Dinamo Ogre» (Agnis Mežgailis, Aldis Ozoliņš, Aleksandrs Ničipurovs, Andris Dreismanis, Arnis Narogs, Dzintars Putniņš, Edgars Mavrins, Gatis Karulis, Igors Grigorjevs, Jānis Špons, Linards Pāviška, Patriks Malvess, Raimonds Ušerovskis, Roberts Šūpols, Sandis Ratnieks un Vladislavs Kovšars); basketbola komanda «Los OG3R» (Kristaps Liberts, Uldis Pabērzs, Rihards Bremze, Guntars Zukulis, Matīss Mazurenko, Rihards Strauts, Jānis Dančauskis, Sandis Bēts, Jānis Lasmanis, Toms Celmiņš, Arturs Bogdanovs, Mārtiņš Bremze un Valdis Kravalis); futbola komanda «Osports/ONSC» (Ritvars Cinītis, Staņislavs Kumpiņš, Ģirts Burmistris, Ainārs Daudziešāns, Viesturs Dudelis, Emīls Latkovskis, Roberts Miķelsons, Kristaps Zaļais, Agnis Pūpols, Dāvis Čakšs, Raivis Rubīns, Andrejs Kondratjevs, Emīls Mužnieks, Edgars Kārkliņš, Aigars Počs, Kārlis Līcis, Vladislavs Pavļučenko, Deniss Ostrovskis, Ģirts Tumans un Raivo Stūriņš); florbola komanda «Rekrūši» (Zigmārs Andžāns, Elgars Jirgens, Kristers Tontegode, Juris Latišs, Jēkabs Latišs, Raimonds Ražinskis, Jānis Krastiņš, Normunds Kīsnics, Rainers Koks, Mārtiņš Matvejevs, Matīss Mītnieks, Aksels Indrijaitis, Gustavs Ražinskis, Kaspars Lesiņš, Jānis Paupe, Gints Gaigals, Sandis Vidovskis).

«Sporta entuziasts» – Benita Zaretoka, Modris Krūze, Elīna Masteiko, Māris Balodis, Agris Stukāns, Gaļina Šikina, Aivis Jānis Plotiņš, Agnese Pastare, Roberts Ivzāns un Elīna Klāsone.

«Mūža ieguldījums» – handbola trenere Valentīna Pastare.

«Gada sporta pasākums» – skrējiens «Izskrien Ogri».

«Līdzjutēju balsojums» – peldētāja Ģertrūde Grjunsberga (459 balsis).

«Gada jaunā komanda» – Ogres novada Sporta centra U-15 grupas jauniešu handbola komanda (Aleksejs Žarovs, Aleksejs Larins, Marks Poladovs, Glebs Beluško, Andrijans Averjanovs, Daniils Semenčenko, Dennis Ignatjevs, Vladimirs Černiškovs, Valerijs Balašovs, Georgs Sebastjans Kerlins, Danila Holmačovs, Maksims Sorofanovs, Ņikita Golikovs, Artjoms Morozovs, Marks Mavrins, trenere – Natālija Kudrjavceva); Ogres Basketbola skolas U-15 jauniešu komanda (Ralfs Tumaševs, Harijs Edvards Kaupmanis, Roberts Eglītis, Markuss Lastiņš, Kārlis Zariņš, Kristiāns Frīdenbergs, Patriks Pabrieža, Artjoms Pļetņovs, Jēkabs Jānis Vārna, Andis Jānis Avišāns, Kristers Kalnozols, Kārlis Rūdolfs Mednis, Markuss Kevins Kirilko, Gustavs Vanags, Emīls Anrijs Balodis, treneris – Rolands Pauliņš).

«Gada jaunā sportiste» – Ģertrūde Grjunberga (peldēšana) un Santa Stepulāne (mākslas vingrošana).

«Gada jaunais sportists» – Reinis Jurka (airēšana).

«Gada treneris» – Tatjana Stepulāne (mākslas vingrošana).

«Gada sportiste» – Gundega Heidingere (vieglatlētika).

Ritvara Raita foto «Gada sportists 2019» – vieglatlēts Artūrs Pastors.

«Gada sportists» – Artūrs Pastors (vieglatlētika).

«Gada komanda» – basketbola klubs (BK) «Ogre» (Rinalds Sirsniņš, Marts Ričards Ozolinkēvičs, Mikus Muižnieks, Viktors Iļjins, Lauris Mizis, Kaspars Bērziņš, Rihards Zēbergs, Jānis Pozņaks, Kristaps Dārgais, Edgars Lasenbergs, Mārcis Šteinbergs un Kārlis Apsītis, galvenais treneris – Artūrs Visockis-Rubenis, treneris – Uldis Švēde, fiziskās sagatavotības treneris – Dāvis Feikners, mediķe – Kristīne Plūme, ģenerālmenedžeris – Jānis Laganovskis).

Apbalvojumus pasniedza Ogres novada pašvaldības Sporta attīstības konsultatīvās komisijas pārstāvji – Ogres novada Sporta centra direktore Dzirkstīte Žindiga, handbola kluba «Ogre» galvenais treneris Andris Molotanovs, vieglatlēts Jānis Gailis un biedrības «Osports» pārstāvis Intars Sniedze.

Pasākuma dalībniekus sveica Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Egils Helmanis, kurš atzina, ka lepojas ar sava novada sportistiem un noliec galvu viņu augsto sasniegumu priekšā. E.Helmanis aicināja sportistus atcerēties un pateikties cilvēkiem, kuri viņus aizveduši uz pirmo sporta nodarbību, treneriem un tehniskajiem darbiniekiem, kuri ikdienā rūpējas, lai viņiem būtu tīra un sakopta vide, kur nodarboties ar sportu.

Ritvara Raita foto «Gada sportiste 2019» – vieglatlēte Gundega Heidingere.

Savas uzrunas noslēgumā E.Helmanis pateicās Ogres novada Sporta centra direktorei Dzirkstītei Žindigai, kura savu darbu veic no sirds, tam veltot visu savu dzīvi, un pasniedza viņai Atzinības rakstu par ieguldījumu sporta jomas attīstībā Ogres novadā. Dz.Žindigu īpaši sveica arī «Gada komanda» – BK «Ogre», kas viņai uzdāvināja savu formas kreklu ar 21 numuru, bet uzvārda vietā ir vārds «Dzirkstīte». Savukārt Ogres novada Sporta centra direktore Dzirkstīte Žindiga, kura kopā ar savu komandu sarīkoja šo lielisko pasākumu, pateicās visiem, kuri ieradušies uz «Ogres novada Sporta laureātu 2019», un atzina, ka Ogres novada sportistu sasniegumi iedvesmo darbam un ir virzītājspēks, kas liek kustēties un darīt vēl vairāk. Žindiga aicināja sportistus novērtēt to, kas viņiem ir dots, un izbaudīt brīnišķīgo svētku vakaru.

Ar muzikāliem priekšnesumiem pasākuma dalībniekus iepriecināja bundzinieks-perkusionists Rihards Zaļupe un dziedātāja Patrisha. Pasākumu «Ogres novada Sporta laureāts 2019» atbalstīja uzņēmumi «Selding», «Fazer», «LZs» un «AL fitness».

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!

Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!