Ogres NSC orientieristiem pirmās medaļas jaunajā gadā

[ A+ ] /[ A- ]

Ogres NSC orientieristiem pirmās medaļas jaunajā gadā

Ritvars Raits

22.un 23.janvārī Alūksnē norisinājās šī gada pirmais Latvijas čempionāts orientēšanās sportā. Ziemas sporta centrā «Mežinieki» tika aizvadīts Latvijas čempionāts orientēšanās ar slēpēm sprintā un garajā distancē, kas bija pulcējis 240 dalībniekus no visām trim Baltijas valstīm. Lieliski abās dienās startēja Ogres novada sporta centra audzēkņi, izcīnot duci visu kalumu godalgu.

Abās sacensību dienās dalībniekus izaicināja kalnains apvidus ar stāviem nobraucieniem, kas prasīja ne tikai prasmīgu un ātru orientēšanos, bet arī labas slēpošanas iemaņas. Šajos apstākļos lieliski iejutās Ogres novada orientieristi, kas kopumā ieguva 14 medaļas – četras zelta, piecas sudraba un piecas bronzas. To, ka «pulveris vēl sauss», nodemonstrēja Ogres NSC orientēšanās sporta treneris Nauris Neimanis, kurš vīru Elites grupā garajā distancē kļuva par Latvijas vicečempionu, bet sprintā izcīnīja bronzas godalgu.

Sprints

1.vieta: Elma Bremze (S14).

2.vieta: Audris Odo Vītoliņš (V17), Elīze Bremze (S17), Gustavs Millers (V14).

3.vieta: Žozefīne Zavjalova (S20), Renārs Grasis (V17), Nauris Neimanis (V21E).

Garā distance

1.vieta: Audris Odo Vītoliņš (V17), Elma Bremze (S14), Gustavs Millers (V14).

2.vieta: Elīze Bremze (S17), Nauris Neimanis (V21E).

3.vieta: Žozefīne Zavjalova (S20), Roberts Ulmis (V14).

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!