Ogres orientieristi Bumbu kalnā un izlasē

[ A+ ] /[ A- ]

Uz kārtējo kontrolpunktu traucas ogrēnietis Andris Kivlenieks.

Pagājušās nedēļas nogalē Rīgā, Buļļupes krastā (Bumbu kalna kāpās), risinājās nopietna cīņa par iekļūšanu 2010. gada junioru un jauniešu orientieristu izlasēs. Diviem Ogres junioru vecuma sportistiem to ir izdevies izdarīt.

Pieaugušie savas pozīcijas valstsvienībā nostiprināja jau pagājušajā svētdienā. Tagad jau ir skaidrs, ka mūsu Renārs Roze (OK «Ogre») maija beigās dosies uz Eiropas čempionātu Bulgārijā, tāpat viņam ir cerības piedalīties pasaules čempionātā, kas augustā notiks Norvēģijā.

No Ogres orientēšanās kluba junioru izlasē iekļuvuši brāļi Andris un Raivo Kivlenieki, bet par trešo vietu pārējie mūsējie var vēl pacīnīties Latvijas čempionātā. Jauniešu izlasē laikam tomēr nebūs neviena ogrēnieša. Žēl, jo V18 grupā pavisam nedaudz veiksmes pietrūka Mikum Zvirbulim.

Turpmāk cerēsim uz jauno orientieristu paaudzi, kuri tagad vēl ir U12 grupā un savas sporta gaitas tikai sāk. Bet dara to cerīgi, jo sacensībās jau kuro reizi stabili 3. vietā ir Edgars Ustinovs (tikai pie 1. vietas tikt vajadzētu). Edgaram seko vēl citi jaunie ogrēnieši – Jānis Valpuskis, Roberts Toms Kalējs, Jāzeps Gribusts… Novēlam viņiem izturību un ātru skrējienu mežā, turklāt – pareizajā virzienā.

Bumbu kalna kāpās sacentās arī mūsu seniori – kā vienmēr, sekmīgi. Pie godalgām tika Dzintars Grigulis, Dace Cebule un Ilze Tāse. Visi rezultāti pieejami orientēšanās sacensību «Magnēts» mājaslapā www.magnets.lv.

Foto: Andris Kivlenieks, sen.