Ogres orientieristi starp labākajiem «Aronas kausā»

[ A+ ] /[ A- ]

Ogres orientieristu komanda ar Ļaudonā izcīnītajām godalgām.

Aizvadītās nedēļas nogalē vairāk kā 330 orientieristi bija devušies uz Madonas novada Ļaudonu, lai tur pavasari un sportiskās aktivitātes baudītu sacensībās «OK Aronas kauss 2011». Lai arī sacensības nebija no tām vieglākajām, orientēšanās kluba «Ogre» biedri kārtējo reizi nepalika bez godalgām.

Pirmajā dienā sacensības tika rīkotas vidējā distancē, bet svētdien sportisti stājās uz starta, lai sacenstos garajā distancē. Kā jau ierasts Madonas apkaimē, abās dienās distances bija izveidotas tehniski interesantas, kā arī fiziski diezgan grūtas. Lielais sniega daudzums aizvadītajā ziemā bijis par iemeslu, lai orientieristiem būtu jāpārvar krietni daudz nolūzušu koku.

Sacensību kopvērtējumā spēcīgākajā elites grupā uzvarēja ogrēnietis Andris Kivlenieks, kurš pēc finiša pastāstīja: «Par vidējo distanci varu teikt, ka tā priekš manis bija pietiekami kalnaina. Iespējams, tas, ka distancē daudzo sakritušo koku dēļ vairāk nepieciešams bija spēks, nevis ātrums, man palīdzēja uzrādīt labāku rezultātu. Kļūdās, kā parasti, daudz laika neatstāju un savu rezultātu vērtēju kā atbilstošu šī brīža trenētībai. Pirms garās distances mazliet sāpēja vēders, bet cerēju, ka tas pāries. Puslīdz tā arī bija, līdz garā posma sākumā padzēros dzeramajā punktā un jau posma vidū ne skrēju, bet gāju pa ceļu. Tā nu, cīnoties ar vēdera problēmām, līdz finišam tiku. Rezultāts mani apmierina, zinot to, kā gāja distances beigu daļā, kurā zaudēju apmēram četras minūtes.»

OK «Ogre» orientieristu izcīnītās godalgotās vietas: V21E 1. Andris Kivlenieks, S50 1. Dace Cebule, V35 1. Aigars Treijers, V12 2. Daniels Vahruševs, V60 2. Dzintars Grigulis, S21A 2. Zane Barkāne, S10 3. Elza Zacmane, V14 3. Edgars Ustinovs, V21A 3. Romualds Barkāns.

Pēc divām nedēļām Nidā (Kuršu kāpā) notiks Baltijas čempionāts, kurā spēkiem mērosies orientieristi no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas, Krievijas un Polijas. No Ogres Latvijas izlases komandā startēs Andris Kivlenieks, Renārs Roze, grupā Edgars Ustinovs un Mikus Zvirbulis.

Foto no OK «Ogre» arhīva