Ogres pansionāts atsāk jaunu klientu uzņemšanu

[ A+ ] /[ A- ]

Ogres pansionāts atsāk jaunu klientu uzņemšanu

Dzintra Dzene

Uzlabojoties epidemioloģiskajai situācijai, SIA «Ogres rajona slimnīca» struktūrvienība pansionāts «Ogre» ir atsācis jaunu klientu uzņemšanu. Atviegloti arī karantīnas ierobežojumi, un tuviniekiem, ievērojot stingras drošības prasības, ir iespēja klātienē apciemot savus pansionātā mītošos piederīgos. Jau mēnesi pansionātam ir arī jauna vadītāja – Iveta Bleidele, kurai iestādes kolektīvs un klienti nav sveši.  

Ogres pansionāts pamatā ir orientēts uz četru novadu – Ogres, Ikšķiles, Ķeguma un Lielvārdes – iedzīvotājiem un pērn atzīmēja 10 gadu jubileju, soli pa solim izveidojies par mūsdienīgu aprūpes iestādi, kur ikvienam klientam tiek nodrošināti cilvēka cienīgi un komfortabli dzīves apstākļi. Šobrīd atsākta jaunu klientu uzņemšana, kas Covid 19 izplatības ierobežošanas dēļ uz laiku bija pārtraukta.

 

Šī raksta apakšvirsraksti:

* Pansionāta istabiņas līdzinās viesnīcu numuriņiem;

* Uzsāk pansionāta klientu vakcinēšanu;

* Pansionātā vēl var uzņemt vairāk nekā 60 klientus;

* Apmeklējot klātienē, jāievēro stingras drošības prasības;

* Ir svarīgi, lai seniori justos labi.

 

Uzziņai:

*Par jaunu klientu uzņemšanu Ogres pansionātā nepieciešams sazināties ar vadītāju Ivetu Bleideli, zvanot uz tālruni 28277103 ( e – pasts: pansionats@ogesslimnica.lv). Uz šo tālruni jāzvana arī, ja ir vēlme pansionātā mītošo tuvinieku apciemot klātienē.

* Par pienesumu un zāļu nodošanu jāzvana uz tālruni 20042833.

* Lai apjautātos, kā jūtas tuvinieks, var zvanīt  sociālajai aprūpētājai – rehabilitētājai Lolitai uz tālruni 26800025.

 

Visu rakstu lasiet 19.februāra „OVV”.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!