Ogres pašvaldībā darbu uzsācis Apmeklētāju pieņemšanas centrs

[ A+ ] /[ A- ]

Apmeklētāju pieņemšanas centrā ikvienu laipni sagaidīs (no kreisās) Lelde Balaško un Laura Pirktiņa.

Apmeklētāju pieņemšanas centrā ikvienu laipni sagaidīs (no kreisās) Lelde Balaško un Laura Pirktiņa.

Tie, kas Ogres novada pašvaldības ēkā Ogrē, Brīvības ielā 33, viesojas pirmo reizi, ne vienmēr zina, kurp jādodas, lai rastu atbildes uz viņiem interesējošajiem jautājumiem. Lai uzlabotu un pilnveidotu klientu apkalpošanu, kopš otrdienas, 26.maija, pašvaldības ēkā darbu uzsācis Apmeklētāju pieņemšanas centrs, kur visus aktuālos jautājumus varēs noskaidrot vienviet.

Apmeklētāju pieņemšanas centrs atrodas Ogrē, Brīvības ielā 33, 1.stāvā. Kā informē Ogres novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļa, šeit ikviens var vērsties, ja nepieciešams iesniegt vai saņemt ar pašvaldības pakalpojumiem saistītos dokumentus, arī elektroniski iesniegtos (tai skaitā iesniegumus, priekšlikumus, sūdzības u.c.), vērsties dzīvesvietas deklarēšanas jautājumos, saņemt konsultācijas ar pašvaldības pakalpojumiem saistītās jomās, kā arī pierakstīties pieņemšanai pie pašvaldības vadības un speciālistiem.

apmekletaji 2

 

 

 

 

 

 

Apmeklētāju pieņemšanas centrs strādā bez pusdienas pārtraukuma un ir atvērts pirmdienās no pulksten 8 līdz pulksten 18, otrdienās, trešdienās un ceturtdienās no pulksten 8 līdz pulksten 17, bet piektdienās no pulksten 8 līdz pulksten 16.

Šajā laikā (ar pusdienas pārtraukumu no pulksten 12 līdz pulksten 13) strādās arī kase, kas tagad atrodas Apmeklētāju pieņemšanas centra telpās.

Ogres novada pašvaldības centrālās administrācijas tālrunis uzziņām: 65071160, e – pasts: ogredome@ogresnovads.lv.

Marta Poga

Līgas Ausjukas foto