Ogres peldētājiem medaļas Latvijas Jauniešu čempionātā

[ A+ ] /[ A- ]

Ogres peldētājiem medaļas Latvijas Jauniešu čempionātā

Ritvars Raits

3.decembrī Jelgavā notika Latvijas Jauniešu čempionāts peldēšanā. Tajā ar lieliskiem rezultātiem izcēlās peldēšanas kluba «Ogre» sportisti, kuri kopumā izcīnīja astoņas medaļas – trīs zelta, divas sudraba un trīs bronzas.

Emīlija Kraukle kļuva par Latvijas čempioni 200 m peldēšanā uz muguras, bet Arinai Goļikovai tāds pats gods 100 m distancē tauriņstilā. Ogres meiteņu komanda, kuras sastāvā bija Emīlija Kraukle, Arina Goļikova, Madara Rība un Madara Stikute, izcīnīja zelta medaļas 4×100 m kompleksajā stafetes peldējumā.

Emīlijai Krauklei arī sudraba medaļa 200 m brīvajā stilā, bet Madarai Rībai vicečempiones tituls 200 m brasā. Bronzu 100 m tauriņstilā izcīnīja Toms Tomass Puzirevskis, bet 200 m brasā – Madara Stikute. Ogres puišu komandai ar Tomu Tomasu Puzirevski, Emīlu Pastaru, Maksimu Kaganu un Erlendu Teodoru Neibergu sastāvā bronzas medaļas 4×100 m kompleksajā stafetes peldējumā.

PK «Ogre» treneri ir Gaļina Šikina un Arvis Aigars.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!