Ogres sākumskolas skolniece piedalās konkursā «Mini Miss Latvija 2021»

[ A+ ] /[ A- ]

Foto no «Mini Miss Latvija 2021» arhīva Letīciju Madalāni raksturo mērķtiecība, stiprs raksturs, iekšējais skaistums, pašpārliecinātība un neatlaidība.

Ogres sākumskolas skolniece piedalās konkursā «Mini Miss Latvija 2021»

Marta Poga

Ogres novada Izglītības pārvaldes darbinieki informē, ka Ogres sākumskolas 1. klases skolniece Letīcija Madalāne ir viena no konkursa «Mini Miss Latvija 2021» dalībniecēm.

Letīciju raksturo mērķtiecība, stiprs raksturs, iekšējais skaistums, pašpārliecinātība un neatlaidība. Letīcija dejo Ogres sākumskolas mūsdienu deju grupā «Karameles» pie pasniedzējas un horeogrāfes Lindas Mangules, kur ir ieguvusi pirmos pamatus deju mākslā, baletā, kā arī akrobātikā. Prot improvizēt un baudīt skatuvi. Aktīvi iesaistās dažādās aktivitātēs gan skolā, gan ārpus tās. Patīk gleznot. Ļoti aizrauj krievu un angļu valoda. Ir sirsnīga, iejūtīga, komunikabla, gaumīga un stilīga.

Konkursā joprojām varat pieteikt meitenes, kuras ir vecumā no trim līdz 10 gadiem. Dalībnieces sadalīs vecuma grupās. Konkursa ietvaros obligāts ir talantu šovs (talants var būt dziedāt, dejot, skaitīt dzejoli, zīmēt utt.). Anketa pieejama interneta vietnē www.topoftheworld.lv.

«Mini Miss Latvija 2021» fināls paredzēts no 18. līdz 19.jūnijam interneta tiešsaistē. Letīciju var atbalstīt interneta vietnē: https://www.facebook.com/minimisslatvia.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!