Ogres senioriem piecas medaļas LSVS sacensībās distanču slēpošanā

[ A+ ] /[ A- ]

Ogres novada slēpošanas senioru komanda: Kitija Stesele (no kreisās), Zigfrīds Hermanis, Iveta Priedīte, Arvīds Teteris, Rita Žuravļova, Māris Pivors, Ingrīda Barisa un Andrejs Januševskis. Attēlā nav Jāņa Slišāna.

9.februārī Ogres novada komanda sekmīgi startēja Latvijas Sporta veterānu savienības 50.sporta spēļu sacensībās distanču slēpošanā, kas norisinājās Cēsu olimpiskajā centrā. Ogrēniešiem piecas medaļas individuāli, kā arī augstā 7.vieta komandu vērtējumā.

Sudraba medaļas izcīnīja Rita Žuravļova (D60+, 2.5 km) un Andrejs Januševskis (K60+, 5 km). Pie bronzas godalgām tika Kitija Stesele (D35+, 5 km), Iveta Priedīte (D40+, 5 km) un Ingrīda Barisa (D50+, 2.5 km). Kā sarunā ar «OVV» pastāstīja Ogres novada komandas pārstāvis Inesis Babāns, 7.vieta 21 komandas konkurencē ir labs sasniegums, bet, lai komandu vērtējumā izcīnītu augstāku pozīciju, ogrēniešiem pietrūka viena gados jaunāka veterāna vīriešu stafetei, kur mūsējiem šoreiz tikai 9.vieta. Kopumā sacensības notika sarežģītos laika apstākļos, tādēļ ļoti daudz bija atkarīgs no slēpēm un to smērēšanas iespējām. Tomēr arī tādā situācijā Ogres dāmas nostartēja vienkārši lieliski. Ogres senioru komandas dalībnieki ir ļoti pateicīgi Ogres novada pašvaldībai par sniegto atbalstu.

Ineša Babāna foto