Ogres senioru aktualitātes

[ A+ ] /[ A- ]

Šajā rakstā – par gaidāmajām šā gada kopā sanākšanām un sezonas noslēdzošo ekskursiju.

* 1.oktobris – Starptautiskā senioru diena. Šogad šajā datumā Ogres pensionāru biedrība nerīkos saviesīgu pēcpusdienu Ogres Kultūras centrā, kā tas bija līdz šim, jo vērienīgu sarīkojumu 1.oktobrī pulksten 15.00 Ogres Mūzikas skolā organizē Ogres novada pašvaldība. Būs lielisks koncerts ar vadošiem māksliniekiem, kurā piedalīsies arī novada pašvaldības pārstāvji. Ieeja bez maksas.

* 20.oktobrī ar devīzi «Pretī zelta rudenim» Ogres pensionāru biedrība rīko noslēdzošo sezonas ekskursiju – uz Līgatni un Siguldu. Tās izskaņā – pikniks mēnesnīcas gaismā, romantiskā noskaņojumā, pie ugunskura Gaujas krastā. Pieteikties ekskursijai 16.oktobrī no pulksten 10 līdz 12 Ogres Kultūras centra 176.kabinetā.

* Savukārt noslēdzošais svinīgais šā gada pasākums – Ziemassvētku un Jaungada balle – ar pensionāru biedrības otrā pusgada jubilāru sveikšanu notiks 28.decembrī no pulksten 13 Ogres Kultūras centra Deju zālē. Pieteikties ballei: 21.decembrī no pulksten 10 līdz 13 Ogres Kultūras centra 176.kabinetā. Jaunums ir tāds, ka šo balli Ogres pensionāru biedrība svinēs kopā ar Ogres invalīdu biedrību. Būs kolosāls koncerts, izmeklēta deju mūzika un, kā parasti, šampanietis. Piedalīsies viesi no Ogres novada pašvaldības, Latvijas Pensionāru federācijas vadības u.c. Visos šajos jautājumos tālrunis plašākām uzziņām: 28251168.

* Vēl arvien saņemu zvanus ar lūgumu un jautājumu: kad tiks ierādītas telpas senioru dienas centram, kas, kā izriet no mūsu pašu un kaimiņu novadu pieredzes, pensionāriem ir ļoti vajadzīgs. Pēc vairāk nekā divu gadu spraigas un intensīvas cīņas, pateicoties Ogres novada sociālā dienesta vadībai, konkursa kārtībā tikām pie piemērotām telpām un inventāra, bet, par nožēlu, – tikai uz vienu gadu. Pašlaik Ogres novada pašvaldība sola piemērotas telpas senioru dienas centram atrast pēc pusotra vai diviem gadiem. Atliek tikai cerēt un gaidīt.

Jānis Staudžs, Ogres pensionāru biedrības valdes priekšsēdētājs