Ogres slimnīcā turpinās vakcinācija

[ A+ ] /[ A- ]

Ogres slimnīcā turpinās vakcinācija

Aizvadītās nedēļas nogalē Ogres slimnīcā bijis vērojams pacientu pieplūdums. Visas vietas bijušas aizņemtas un ir nācies pat apturēt slimnieku uzņemšanu. Uzņemšanas nodaļā gan personālam, gan pacientiem veic Covid – 19 testus, un nevienam aizvadītajā nedēļā šī saslimšana nav konstatēta, informē SIA «Ogres rajona slimnīca» valdes priekšsēdētājs Dainis Širovs.

D.Širovs informē arī, ka slimnīca joprojām saņem mazāk Covid – 19 vakcīnu, nekā varētu izlietot. Pagājušajā nedēļā slimnīcā vakcinētas 283 personas. Tiesa gan, nedēļas pirmajā daļā, kad tika piedāvātas «Astra Zeneca» vakcīnas, tās saņemt piekritušas vien 44 no 150 personām. Savukārt nedēļas otrajā pusē, kad sākta vakcinācija ar «Pfizer» vakcīnām, tās saņemt piekrituši visi uzrunātie. Šonedēļ pieejamas 320 vakcīnas, kuras plānots izlietot līdz piektdienai, vakcinējot personas pa vecuma grupām un ar hroniskām saslimšanām. «Mūsu rīcībā nav tādu datu, ka kādam pēc «Astra Zeneca» vai citām vakcīnām būtu bijušas kādas komplikācijas,» norāda D.Širovs, piebilstot, ka šonedēļ, iespējams, tiks uzsākta pedagogu vakcinācija.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!