Ogres slimnīcas Dzemdību nodaļā pasaulē nākušo bērniņu skaits šogad varētu pārsniegt 500!

[ A+ ] /[ A- ]

Ogres slimnīcas Dzemdību nodaļā pasaulē nākušo bērniņu skaits šogad varētu pārsniegt 500!

Dzintra Dzene

SIA «Ogres rajona slimnīca» valdes priekšsēdētājs Dainis Širovs informē, ka oktobrī Ogres slimnīcas Dzemdību nodaļā pasaulē nākuši 47 mazuļi un kopumā šā gada 10 mēnešos šeit piedzimuši jau 446 bērniņi. Tas jau šobrīd ir vairāk, nekā visā pagājušajā gadā, un nu jau var gandrīz droši apgalvot – Ogres slimnīcā šogad būs pārvarēta 500 dzemdību robeža.

D.Širovs norāda, ka SIA «Ogres rajona slimnīca» Dzemdību nodaļā strādā augstas klases savas jomas profesionāļu komanda, par šo nodaļu ir ļoti pozitīvas atsauksmes, līdz ar to daudzas māmiņas izvēlas laist pasaulē mazuli tieši Ogres slimnīcas Dzemdību nodaļā.

«Priecē, ka Ogres slimnīcas Dzemdību nodaļu izvēlas ne tikai tuvākās apkārtnes iedzīvotāji, bet arī topošās māmiņas no Rīgas un Pierīgas. Vienīgais nelielais mīnuss šobrīd ir tas, ka līdz ar dzemdību skaita pieaugumu mūsu slimnīcā ne vienmēr varam nodrošināt individuālās palātas, taču tam tiek meklēts risinājums. Slimnīcas valde jau noslēgusi līgumu ar projektētājiem. Ziemas laikā uzsāksim Ogres slimnīcas Dzemdību nodaļas piebūves projektēšanu, un, ja sāksim pavasarī būvēt, tad rudenī mums būs jaunas, jaunajiem normatīviem atbilstošas dzemdību zāles, kā arī izveidosim vēl desmit individuālās palātas,» stāsta D.Širovs. Viņš arī piebilst, ka Ogres slimnīcas mērķis ir, raugoties, cik daudzas jaunās māmiņas izvēlas dzemdēt Siguldas vai Bulduru slimnīcā, nodrošināt līdzvērtīgu piedāvājumu arī Ogres pusē, un Ogres slimnīcas Dzemdību nodaļa varētu būt kā vēl viens no centriem, kur ārpus Rīgas notiek liels skaits dzemdību.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!