Ogres svētkos aicina «Ceļot Ogrē»

[ A+ ] /[ A- ]

Dzintras Dzenes foto Arī šis foto no iepriekšējiem Ogres pilsētas svētkiem apliecina, ka Laivu parāde pie mums jau kļuvusi tradīcija. Tai pieteikties Ogres novada pašvaldības darbinieki aicina arī šovasar.

Ogres svētkos aicina «Ceļot Ogrē»

Dzintra Dzene

Tradicionālie Ogres pilsētas svētki šogad nenotiks, bet pasākuma «Ceļo Ogrē» ietvaros norisināsies nu jau par Ogres pilsētas svētku tradīciju kļuvusī Laivu parāde. Ikviens 21. un 22. augustā aicināts arī apceļo Ogri, Jaunogri un Pārogri, baudot daudzveidīgas aktivitātes, koncertus un svētku noskaņu vairāk nekā 20 ceļojuma pieturās.

Ceļojums pa Ogres upi sestdien, 22.augustā, pulksten 10.45 sāksies Ogres upē no Norupītes dambja sākuma (Brīvības/Poruka ielas) un turpināsies līdz degvielas uzpildes stacijai «Neste». Savukārt pie un uz gājēju tilta pāri Ogres upei norisināsies dalībnieku sveikšana, un būs arī svētku uzruna.

Ogres novada pašvaldības darbinieki aicina iestādes, organizācijas, biedrības, iedzīvotāju grupas un ikvienu citu piedalīties laivu parādē!

Lai pieteiktos laivu parādei, līdz 19. augustam interneta vietnē: https://ieej.lv/Laivuparade2020 jāaizpilda anketa.

Katrai komandai tiks nodrošinātas gumijas laivas, airi un drošības vestes diviem līdz sešiem dalībniekiem. Protams, iespējams piedalīties arī ar savām laivām un drošības vestēm. Pēc saņemto anketu apkopošanas laivu parādes organizētāji sazināsies ar pieteikumu iesniedzējiem.

Ja saistībā ar pieteikšanos vai laivu parādes norisi radušies jautājumi, jāsazinās ar Ogres novada Sporta centra sporta projektu koordinatori Lindu Gulbi, rakstot uz e – pastu: linda.gulbe@ogresnovads.lv.

Savukārt pilsētas svētku pasākuma «Ceļo Ogrē» ietvaros Ogres novada pašvaldības darbinieki aicina ogrēniešus un pilsētas viesus apceļot un iepazīt dažādas vietas pilsētā. Ogre ir ne tikai Pilsētas skvērs, Brīvības iela vai Kultūras centra laukums. Ogrēniešu ikdiena rit arī Pārogrē, Jaunogrē, Kartonfabrikā un citās pilsētas vietās. 21. un 22.augustā tās visas būs svētku pieturas, kurās varēs baudītu koncertus, meistardarbnīcas, izstādes, kino un citus notikumus. Mālkalnes skvērs un Krasta laukums, Mūzikas skola un Kartonfabrikas rajons, Upes skatuve, Ogres vecupe jeb Varžu dīķis un vēl vairākas vietas pilsētā būs svētku pieturas, kurās spēlēs mūziķi, uzstāsies aktieri, sacentīsies sportisti. Par svētku programmu interesentus informēs papildus, bet jau 21.augustā pulksten 17 ikviens aicināts apmeklēt svētku ieskaņas pasākumus uz upes un pilsētas skvēra skatuves.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!

Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!