Ogres teātra aktieris Guntis Kolbergs – «Gada aktieris 2019»

[ A+ ] /[ A- ]

Foto no Ogres teātra arhīva Guntis Kolbergs.

Ogres teātra aktieris Guntis Kolbergs – «Gada aktieris 2019»

No 25. līdz 27.septembrim Rēzeknē norisinājās Latvijas Nacionālā kultūras centra skates «Gada izrāde 2019» fināls un festivāls «Soli pa solim».

Latvijas amatierteātru iestudējumu skates «Gada izrāde 2019» žūrija noskatījās un izvērtēja 43 aizvadītās sezonas iestudējumus. Finālam tika izvirzīti desmit veiksmīgākie, tostarp Ogres teātra (OT) «Rītdiena ir tālu» Jāņa Kaijaka režijā, saņemot augstu skates žūrijas ekspertu novērtējumu.

Teātra zinātniece Evita Mamaja norāda, ka šis ir liels pilnmetrāžas darbs, kurā visi elementi sabalansēti – skaņa, gaisma, kostīmi, scenogrāfija, aktierspēle, pirmais un otrais plāns. Var just ambīciju uz profesionālu loku. Savukārt Latvijas Radio komentētājs Eduards Liniņš teic: «Šis bija viens no tiem darbiem, kas apliecināja teātra ambīcijas – pilna apjoma darbs ar lielu ansambli, ar veiksmīgu režisora un aktieru veikumu, arī visu pārējo elementu saskaņošanu. Nav kompromisu ar kvalitātes prasījumiem.»

Foto no Ogres teātra arhīva Astra Kolberga.

Žūrijas vērtējumā īpaši izcelts izrādes veiksmīgais muzikālais noformējums, kā arī aktieru veikums. Astra Kolberga saņēmusi diplomu par veiksmīgu aktrises darbu Lizas lomā, bet aktieris Guntis Kolbergs – titulu «Gada aktieris 2019»!

Tuvākā OT izrāde «Rītdiena ir tālu» gaidāma OT telpās 10.oktorī pulksten 18.

 

 

 

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet!

Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!