Ogres televīzija saņem Aizsardzības ministrijas pateicību

[ A+ ] /[ A- ]

Ogres televīzija (Ogres TV) saņēmusi LR Aizsardzības ministrijas pateicību par dalību konkursā «Apsveikums Latvijas dzimšanas dienā». Triju Ogres skolu audzēkņi bija sagatavojuši Afganistānā dienējošajiem karavīriem svētku apsveikumus, ko sekmīgi video formātā sagatavoja Ogres TV.

Ogres TV pateicas Aizsardzības ministrijai par sadarbību un novērtējumu. Un īpašs paldies Ogres TV kolektīva vārdā Ogres 1. vidusskolas, Ogres ģimnāzijas un Jaunogres vidusskolas vadībai, skolēniem un skolotājiem par dalību konkursā un sadarbību ar Ogres TV. «Veidojot apsveikumus, redzējām, cik lielu darbu skolotāji un skolēni ieguldījuši, līdz ar to radot pārliecību, ka esam paveikuši patiesi labu darbu, jo ir svarīgi apzināties, ko mums nozīmē mūsu valsts, mūsu cilvēki, kas atrodas ārpus Latvijas, un pateikt, ka gaidām viņus mājās,» saka Dace Tribocka, Ogres TV direktore.

Pēc Aizsardzības ministrijas datiem, dienesta pienākumus Afganistānā šobrīd veic 175 Latvijas kontingenta karavīri. Jau ziņots, ka nupat misijā pavadīti 11 kareivji.