Ogres televīzija turpina strādāt un raidīt

[ A+ ] /[ A- ]

«Ņemot vērā daudzu iedzīvotāju jautājumus par Ogres televīzijas (Ogres TV) raidīšanu, informējam, ka Ogres TV turpina strādāt un raidīt. Sakarā ar sistēmas profilaksi uz laiku tika pārtraukta Ogres TV translācija, tomēr šobrīd darbība atjaunota,» saka Ogres TV direktore Dace Tribocka. «Ogres TV vadība atvainojas iedzīvotājiem par sagādātajām neērtībām.»

Ogres TV var redzēt pilsētas kabeļoperatoru paketēsdarba dienās vakara ziņas pulksten 21.00 ar atkārtojumiem līdz pulksten 22.30. Brīvdienās – visu diennakti nedēļas notikumu ziņu lenta.

Virszemes TV (dekoderu sistēmā) Ogres TV ziņas var redzēt Latvijas ziņu kanālā (LZK). Ogres TV ziņas pulksten 19.00, 20.20, 22.30. Ogres TV ziņas redzēsiet arī raidījumā «Runā Latvija» katru darbdienas vakaru pulksten 17.00 tiešraidē, ar atkārtojumiem pulksten 24.00 un nākamajā dienā pulksten 13.00.

Neskaidrību gadījumā vai arī, ja jums nav pieejama Ogres TV programma, vērsties pie pakalpojuma sniedzēja vai zvanīt uz Ogres TV redakciju 650 71444 vai rakstot e-pastu uz zinas@ogrestv.lv.