Ogres TV žurnālistiem nolaupīta aparatūra

[ A+ ] /[ A- ]

Nozieguma izdarīšanas vietā nekavējoties ieradās Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Ogres iecirkņa darbinieki, kuri uzsāka izmeklēšanu.

Mediju uzņēmuma «Ogres apriņķa ziņas» žurnālisti informē, ka naktī uz 29.jūliju viņu redakcijā bija ielauzušies zagļi, kas nolaupījuši filmēšanas kameras un skaņas ierakstu aparatūru, tostarp mikrofonus. TV žurnālisti lūdz visus, kuri naktī uz pagājušo svētdienu laikā no pulksten 1.30 līdz 1.50 atradās Ogrē, Rīgas ielas 98a apkārtnē, un var sniegt izmeklēšanai vērtīgu informāciju, sazināties, zvanot uz tālr. 26356269 (Dacei).

Par izdarīto noziegumu žurnālisti nekavējoties ziņojuši Valsts policijai un cer uz tās darbinieku veiktu sekmīgu izmeklēšanu. Ja nu tomēr kāda redzeslokā pēkšņi tuvākajās dienās nonāks izdevīgs «Canon» videokameru vai televīzijas skaņas ierakstu aparatūras piedāvājums, lūgums ņemt vērā, ka, iespējams, tā pie «jaunajiem īpašniekiem» nav nonākusi godprātīgā ceļā. Plašsaziņas līdzekļa pārstāvji arī uzsver, ka gadījumā, ja kāds šādas darbības, iespējams, noorganizējis apzināti, lai ietekmētu žurnālistu un redakcijas darbu, tad tas ir bijis velti – darbs tiks turpināts, un viss notiks! Jau augustā «Ogres apriņķa ziņas» pēc atvaļinājuma atgriezīsies ēterā Latvijas reģionu televīzijā «Re:TV».

Ritvars Raits

Foto no «Ogres apriņķa ziņu» arhīva