Ogres upē slīkstošos vīriešus izglābuši policisti

[ A+ ] /[ A- ]

Ogres upē slīkstošos vīriešus izglābuši policisti

Marta Poga

«OVV» jau rakstīja, ka 1.novembrī Valsts policijas darbinieki  saņēma ziņu no aculieciniekiem, ka Ogrē, Krasta ielā, upē atrodas divi vīrieši un, iespējams, slīkst. Noskaidrots, ka šoreiz vīriešiem izkļūt no ūdens palīdzējuši nevis Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, bet gan Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes (VP RRP) Ogres policijas iecirkņa likumsargi.

Pēc zvana saņemšanas policisti nekavējoties ieradušies notikuma vietā un konstatējuši, ka upē patiešām atrodas divi vīrieši. Turklāt stāvā krasta dēļ viņi ne tikai nav spējīgi paši tikt ārā, bet no krasta viņus neviens nevar aizsniegt. Ātri novērtējot situāciju un meklējot risinājumu, abi policisti nekavējoties no automašīnas paņēmuši virvi, ar tās palīdzību izvelkot krastā un izglābjot abus vīriešus. Tajā brīdī arī ieradās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, kuri pārņēma glābšanas darbus.

Kā vēlāk noskaidrojies, abi nelaimē nokļuvušie vīrieši iepriekš bija savā starpā ķīvējušies. Ķīviņa laikā viens no viņiem iekritis upē. Otrs steidzies viņam palīgā, taču arī viņš iekritis upē.

Valsts policijas vadība pateicas drošsirdīgajiem policistiem – VP RRP Kārtības policijas pārvaldes Patruļpolicijas pārvaldes Ogres nodaļas vecākajam inspektoram Arnim Vārpam un inspektoram Rimantam Masiulim par pašaizliedzīgo rīcību, glābjot cilvēku dzīvību un par profesionāli, pēc labākās sirdsapziņas veiktajiem pienākumiem.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!