Ogres Veselības centrs piedāvā aprūpi un rehabilitāciju pacienta dzīvesvietā

[ A+ ] /[ A- ]

Ogres Veselības centrs piedāvā aprūpi un rehabilitāciju pacienta dzīvesvietā

Veselības problēmas mūs pašus vai mūsu tuviniekus var piemeklēt pēkšņi. Ko darīt, ja nav nepieciešama ārstēšanās stacionārā, tomēr cilvēks nevar patstāvīgi apmeklēt ārstu vai pilnvērtīgi par sevi parūpēties? Risinājums šādos gadījumos ir mājas aprūpe. No 2021.janvāra šos pakalpojumus piedāvās arī Ogres Veselības centrs.

Tūlītēja palīdzība grūtā brīdī

Latvijā veselības un sociālā aprūpe, kā arī medicīniskā rehabilitācija mājās ir valsts apmaksāta, taču dažkārt var paiet ilgs laiks, līdz izdodas nokārtot visas formalitātes, vai sagaidīt savu rindu. Cilvēkam, kurš nonācis krīzes situācijā, palīdzība ir nepieciešama uzreiz, un viņš nevar gaidīt, līdz tiks dabūtas ārstu izziņas un noslēgts līgums ar sociālo dienestu. Ogres veselības centrs šajā starpposmā ir gatavs piedāvāt maksas pakalpojumus, sniedzot tūlītēju un profesionālu palīdzību.

Pilna spektra mājas aprūpe

Ogres veselības centra komandā strādā labākie savas jomas profesionāļi, kuri zina, cik svarīgs grūtā brīdī ir psihloģisks atbalsts un iekšējs miers. Uzticot aprūpi mūsu speciālistiem, Jūs varat būt droši, ka darbs tiks darīts ar vislielāko rūpību un iejūtību. Piedāvājam šādus pakalpojumus:

Veselības aprūpe mājās – medicīniskā aprūpe pacienta dzīvesvietā gadījumos, kad pacientam ir kustību traucējumi, viņš pārcietis smagu slimību, operāciju vai guvis traumu un nespēj pats apmeklēt ārstniecības iestādi, lai saņemtu ambulatoru palīdzību. Šos pakalpojumus sniedz sertificēta māsa vai māsas palīgs.

Sociālā aprūpe mājās – cilvēka pamatvajadzību apmierināšana viņa dzīvesvietā gadījumos, kad vecuma, fizisku vai garīgu traucējumu dēļ cilvēks nevar pats sevi aprūpēt. Šos pakalpojumus sniedz sertificēts sociālais aprūpētājs.

Medicīniskā rehabilitācija mājās –  rehabilitācijas pakalpojumu sniegšana personām ar noteiktiem funkcionāliem ierobežojumiem, kuras pašas nevar apmeklēt speciālistus ambulatori. Šos pakalpojumus sniedz sertificēts fizioterapeits vai fizioterapeita asistents, ergoterapeits vai audiologopēds.

Strādājam bez brīvdienām

Aprūpes  pakalpojumi ir pieejami visās nedēļas dienās laikā no 7:00 – 22:00. Pakalpojumus sniedzam Ogrē un tuvējā apkārtnē (Ikšķilē, Ķegumā, Lielvārdē). Sīkāku informāciju par izmaksām un citiem jautājumiem varat uzzināt, zvanot uz Ogres Veselības centra mājas aprūpes tālruni  20 66 34 44,  vai rakstot e-pastu aprupe@ovc.lv.

Laikrakstu “Ogres Vēstis Visiem” pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot “OVV” kopā ar “Laimīgo Programmu” – izdevīgāk!